Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal óvszert akartunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal óvszert akartunk venni és összevesztünk azon, hogy ő vékonyat akart, míg én bordázottat, szerintetek kinek van igaza?!

Figyelt kérdés
Szerinte ne az óvszer bordázottságát élvezzem már, hanem a farkát, ha csak az óvszer miatt élveznék el, az sértené az egóját...

2014. dec. 29. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Igaza van a pasidnak!
2014. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Irigyellek titeket higy csak ekkora problematok van.., de tényleg. Jó nektek!
2014. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egonak nincs helye a kapcsolatban.... hogx a toszban tudtok ilyenennosszeveszni?:D

vegyetek egymilyet, es egy olyat es felvaltva hasznaljatok.... ennyi...

igaza meg egyikotoknek sincs

2014. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Katolikus plébános ***** válasza:
100%

Miért nem mindkettő? Fogyasztói társadalomba élsz,szerintem megtehetnéd.


Kezditek vékonnyal majd lesz egy gyenge orál gumicsere és folytatódik bordázottal.

2014. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hogy vettetek volna ilyet is olyat is!

És akkor nem kellett volna óvodás módon összeveszni egy óvszeren, ami úgyis 10-15 perc múlva lekerül.

2014. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Hát még a vékonyak is örülj, ha te óvszerrel szereted. Engem rá nem vennél hogy óvszert húzzak. Utálom. Inkább csináljunk mást minthogy azt a vackot valaha mégegyszer felhúzzam.
2014. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5

Már ha el tudna menni 10-15 perc alatt... De neki minimum egy óra kell általában, én meg addig alig érzek valamit abból amit csinál, csak fekszem és várom a végét, régebben csináltam bordázottal és azzal szuper volt, gondoltam újítsunk, hagy élvezzem már én is a szexet de nem...

2014. dec. 29. 20:57
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

1 óra még elmegy?

Szerintem valaki(k) béná(k).

2014. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
De az csak jó ha minél tovább birja nem?
2014. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem tudjátok hogy kell szexelni! Csak bénáztok az óvszerrel!
2014. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!