Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így nem fog menni. Feladjan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így nem fog menni. Feladjan?

Figyelt kérdés

eéőre mondom,hogy légyszí senki ne írjon rám.

én n em fogok többet kiirni ilyen férdéseket h beszélgessünk meg ismerkedjük meg ilyenek..ez nem társkereső oldal,és sokan sajnos arra használják.én nem fogk társkeresőn meg ilyen szarokon pasitkeresni..majd jön az magától.vagy nem.társkeresőn főleg ilyen 50éves f***rázógató ráncos kis f***ok vannak akik 15 meg 20 évesnek adják kimagukat.

nem vagyok valami szép meg a fiúk álma meg ilyenek.fiúknak a csak az számít h legyen szép vélkony meg szép sima legyen az arca..én nem vagyok dogadt de nagyon ronda az arcon..de mindegy

engem nem érdekell..csúfoljon mindenki én meg feladom..mit? mindeni..az életet..

én tényleg nem bírom..



*a hülyeségektől kíméljetek.



#rtujr
2014. dec. 30. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg írni, aztán szóba fognak állni veled a pasik.
2014. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért adnád fel??? Ne legyél hülye.
2014. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez így tényleg nem fog menni. Leírtál néhány mondatot, de már ennyiből levágós, hogy mik azok a hibák - de nem végzetes hibák! -, amiken változtatnod kell, hogy menjen.

Leosztasz embereket már a kérdésed elején, játszod magad ezzel a "nem érdekel", "hagyjatok békén" dumával, de akkor miért írsz ki ide kérdést? Sajnáltatod magad egy rakás idegen ember előtt?

Panaszkodsz. Ahelyett, hogy megtalálnád az életednek azt az oldalát, amivel azonosulni tudnál, sikerélményed lehetne, olyanon rágódsz, amiben a saját állításod szerint sem vagy túl jó. A problémád magában rejti a megoldását.

Általánosítasz.

Gondolataidat összekuszálva, kérdésedet rendes megfogalmazás nélkül, visszataszító módon írod meg, ráadásul konkrétumoktól mentesen. Mit is akartál kérdezni? Annyit vernyákolsz a leírásodban, hogy elveszett közte a kérdés maga.

Nem árt néha megállni - ha egy percre is-, összeszedni magunkat, a gondolatainkat és hogy kik is vagyunk, mit szeretnénk. Ha ez sikerül, már eszedben sem lesz ilyen idétlen kérdéseket kiraknod erre az oldalra.

2014. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt a hozzáállással vannak a gondok legfőképp.

Én például pont leszarom milyen sima az arca valakinek ha normális és viszonylag jó a teste.

2014. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van a hármasnak.


Egyáltalán, hogyha csak s.ggfájni jöttél ide, akkor minek?

Senki sem kíváncsi ilyesmire.


Nos én 21 vagyok,szóval nem ötvenes ráncosf.ú öreg, és amúgy is.

Hogyha véget akarsz vetni csak tessék, de akkor meg ne picsogjál itt összevissza.. vagy ismerd fel hogy igenis van mindig lehetőség.


És mellesleg én úgy gondolom hogy vannak olyan srácok akiknek nem az kell hogy szép vékony legyen, én magam ismerek legalább három srácot akik ilyenek egyébként. Köztük én is, így már négy.


Ha így állsz hozzát tuti hogy gázosabb lesz így élned, de te tudod, mindenki úgy rontja el a saját életét ahogy akarja.


Kiút és megoldás mindig van, a kérdés az, hogy észreveszed-e?

2014. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!