Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mik a papucs típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik a papucs típusú pasi tulajdonságai, amiktől irtóztok?

Figyelt kérdés
Nagyon sok csaj mondta már, hogy azért dobta ki a pasiját mert papuccsá vált. Ezek után én beszéltem a kidobott illetőkkel, és többször mondták, hoyg soha nem gondolták volna, hogy papucsként viselkednek. A kérdésem tehát az hogy mik azok a tulajdonságok szerintetek, amik a férfit papuccsá teszik és amik miatt "könyörtelenül" kidobjátok őket?

2013. nov. 25. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez csak egy kifogás a lányoknál...

Főként hogy a lányok csinálnak többnyire papucs a srácból aztán meg panaszkodnak.

Na meg a kedvességet össze keverik a papucs viselkedéssel.


Furcsa élőlények a nők: ha a férfi ellen áll és nemet mer mondani akkor ki vannak borulva, ha meg mindenre igent akkor papucs...


Szerintem ez úgy megy hogy a lányok kiélvezik hogy kényeztetik aztán amikor megunják rávágják hogy papucs...


TISZTELET A KIVÉTELNEK! Az mindig van! :)


19/L

2013. nov. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Melyik az az ember aki nem un bele a jóba? De most őszintén?


A legnagyobb baromság az, amikor a pasi a tenyerén akar hordani egy lányt. Hogy néha ezt megtesz, ok. De, hogy minden nap?


Az ember problémamegoldásra lett kitalálva. Ha ezt elveszik tőle keres magának. Nem kell egy férfinek pincsinek lennie anélkül is kitudja fejezni a szeretetét és ragaszkodását.

2013. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szivemből beszélsz Alfonzina
2013. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a másodikkal.

Sőt szerintem az vonzó ha egy férfi adja a férfit. Azaz enyhén domináns szerep és tartja magát. Nem szeretem az ilyen nyálas behódolásokat.

A férfi kevesebbszer mutatja ki az érzéseit de azok teljesen igazak :)

2013. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az nem ismerős, hogy "papuccsá vált", viszont ismerkedtem már papucs típusúval. Leírok egy párbeszédet:

(én)- neked mi a véleményed x-ről?

(ő)- neked mi a véleményed?

- nekem y a véleményem

- akkor nekem is y. - és ez megy, mindig, minden témában, minden helyzetben! szerintem ez mind2 nemnél irritáló. Számomra ezt jelenti a papucs. Persze még jelenti azt is, hogy a nő parancsolgat és férfi meg ugrál, de köszönöm, mielőtt általánosítana valaki, nem, nem minden nő ilyen, én sem vagyok ilyen.

2013. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar ha egy pasi papucs,sőt...élvezem hogy rajong értem. Soha senkit nem dobnék ki ez miatt.
2013. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A papucs kifejezés számomra azt jelenti, hogy a férfi megszűnik férfi lenni. Nincs önálló véleménye, nem tud határozottan dönteni és viselkedni.

Amikor folyton azt hallgatod, hogy "Igen, drágám! Hogyne drágám! Úgy lesz , ahogy akarod drágám!" az már kicsit sok.

Persze mi nők sosem vagyunk elégedettek, mert ha egy pasi papucs, akkor az a gond, ha nem mutatja ki az érzéseit akkor meg az :)


27N

2013. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs önálló véleménye, döntésképtelen, mulya, nem vállalja az egyéniségét. Igazából neki így kényelmes, így könnyű, nem kell gondolkozni, nem kell felelősséget vállalni, minden döntés a nőre van bízva. Nem társat választ, hanem irányítót, főnököt, aki megmondja, mit kell csinálnia.


Az, hogy valaki kedves a párjával, szereti vele tölteni az idejét és vele közösen hozza a döntéseket, nem papucsság.

2013. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!