Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtok tippeket arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tippeket arra, hogy hogyan felejtsek el valakit?

Figyelt kérdés

Valójában vége lett, mielőtt elkezdődött volna. Elhúzta a mézes madzagot, közben összejött más lánnyal.

Láttam facebookon, hogy holnap együtt lesznek este.

Nekem meg még az életkedvem is elment, holnap este is itthon fogok ülni egyedül.


23/L


2014. dec. 30. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is, és akkor mi van? Nem csak te vagy az egyedüli, akinek nem jön össze semmi!


23F

2014. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, próbálj a rosszra gondolni ami vele kapcsolatos, meg tudom közhely, de idővel jobb lesz. Mozdulj ki, csinálj valamit ami eltereli a figyelmed. Fel a fejjel, majd jön szebb, jobb.
2014. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogyan felejtsd el? Jusson eszedbe hogy mekkora kuki volt és csak szívatott. Ez az ember hiányzik neked? Én is jártam pont ugyan ilyen helyzetben. Majdnem összejöttem egy csajjal akibe belezúgtam aztán koccolt és össze is jött egyből egy másik sráccal. De pont ez járt a fejemben, hogy az ilyen csak az ember agyát húzza és úgysem lett volna ebből jó kapcsolat.
2014. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, ezeket mind tudom.

De olyan kellene, ami most segít. Így nem bírok létezni. Az nem segít, hogy más is járt már így.

2014. dec. 30. 21:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Neki nyilván könnyű,mert ő csak játszott.Viszont ha ő tud nélküled boldogan élni,akkor ez neked is megy.Előtte is volt élet,utána is lesz,így kell szemlélni a dolgokat.Persze ez pokoli nehéz eleinte,és nagyon tud fájni,de ha jól belegondolsz,te feleslegesen siratsz valamit,ami a pasi számára semmit sem jelent.
2014. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ennél több segítség hova kell? Ne hisztizz már... Istenem
2014. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az is pluszban elszomorít, hogy holnap ugye este mindenki jókedvű lesz, nekem ki sincs kedvem mozdulni, ők meg együtt lesznek.

Lehet, hogy törlöm is az ismerősök közül, nem hiányzik, hogy az arcomba tolják, milyen jó nekik.

2014. dec. 30. 21:34
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek.
2014. dec. 30. 21:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyilván ez nagyon tud fájni.No de attól,hogy elmegy az életkedved,és magadba fordulsz,semmi sem lesz jobb.Sokan ennél szörnyűbb dolgokat is kénytelenek mosolyogva átvészelni,te is erős vagy,csak elő kell hoznod magadból ezt az énedet.Hidd el,hogy ez a pasi nem ér annyit,hogy szomorkodj miatta!
2014. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23 éves vagy lassan agyilag is felnőtt nő leszel. Szereztél megint tapasztalatot, most azt is megtapasztalod milyen szar igy egyedül otthon lenni. 2 nap múlva már magasról le fogod sz**arni az egészet.
2014. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!