Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már rengeteg fájdalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már rengeteg fájdalmat okozott nekem higyan felejtsek el mindent és vágjak jó képet?

Figyelt kérdés

A baràtom az a tipikus "inkàbb ezerszer is homokba dugum a fejem mimt hohy egyszer és mindenkorra megoldjak végre egy problémât" fajta.Én viszont ettől szenvedek mert én inkàbb ennek pont az ellenkezője vagyok. Nem vette sok olyan problémàmat komolyan ami valóban nagyon bàntott. Most ott tartok higy màr inkàbb nem is momdok semmit màr....részemről megkapja az utolsó esélyt.



Legyek vele kedves és türelmes hàtha ennek hatàsàra lesz pozitív vàltozàs vagy egyszerűen csak sz*rjak a fejére?


2014. dec. 26. 22:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsànat a helyesíràsi hibàkért !
2014. dec. 26. 22:51
 2/6 Linó03 ***** válasza:
Nekem nem A barátom, csak EGY barátom ilyen, én megtehetem, hogy elengedem magam mellett - már ha tudom - a problémákat, nézeteltéréseket. De kapcsolatban ÉN nem tudnám megtenni. Persze te attól még lehetsz erős és kitartó, ha szereted.
2014. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

nem fog

felesleges időpazarlás

xard le és lépj tovább

2014. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszod.

Úgy érzem ezzel a viselkedéssel mindent kizàr elbagatelizàl így viszont kezdek teljesen elhidegülni :( az a baj hogy màr mondtam neki többször mennyire rossz a hozzààllàsa de mindig csak azt kapom hogy én "hisztizek" sokat.....

2014. dec. 26. 23:00
 5/6 A kérdező kommentje:
pontosan le kellene szarnom.de sosem adtam még fel vele kapcsolatban....és egyenlőre nem tudom hogy is kellene végre feladni. mintha egy részem dobhatnàm a kukàba....
2014. dec. 26. 23:01
 6/6 RRR ***** válasza:
az jobb mintha a maradékot is elpocsékolnád-felőrölnéd
2014. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!