Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákérdezzek, hogy csak szimplá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek, hogy csak szimplán barátok-e?

Figyelt kérdés
Alakul egy lánnyal, már tényleg olyan mintha együtt lennénk, mert rengeteget beszélünk, csókolózunk kézen fogva járunk. Viszont van egy haverja, hozzáteszem rengeteg srác barátja van. De ez a srác felhívja, no meg rengetegszer találkoznak, mennek ide-oda,ők is napi szinten találkoznak. Többször is mint én a lánnyal. Sportolnak is együtt. Én is szívesen csinálnám ezt a lánnyal, de velem valahogy nem akarja. Nem akarok szólni, mert elvileg csak barátok, plusz a srácnak rengeteg lány ismerőse van, de vele ahogy látom tényleg nagyon jó a viszonya. Nem tudom hogy rákérdezzek-e, hogy ez tényleg csak barátság? Nekem nincs ilyen jó lány barátom ezért nem tudom elképzelni, hogy ha ennyit vagyok egy lánnyal akkor ne akarjak semmit. Viszont már 2-3 éve ismerik egymást, szóval már léphetett volna.
2014. dec. 30. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb félre kurna.
2014. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha kételkedsz benne, kérdezz rá, még mindig sokkal jobb mint magadban féltékenykedni. :) Viszont vigyázz, mert ha nem bízol a lányban eléggé akkor a féltékenység tönkreteheti a kapcsolatotokat.
2014. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ribi(zli)szagot érzek.
2014. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!