Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belém szeretett nagyon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett nagyon egy fiú, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve küzd értem...kisebb nagyobb szünetekkel, nekem van barátom 6 éve , de már annyit beszéltem és találkoztam ezzel a fiúval és mindig benne van az életembe , hogy én is megszerettem hiába küzdöttem érte, mára már totálisan szerelmes belém.. most választanom kell már , vagy maradok barátom mellett de akkor másik fiút teljesen elveszítem, vagy szakítok, de akár azt is megbánhatom ,mert rájövök, hogy a mostani barátomat szeretem. Normális tanácsokat várok

2014. dec. 31. 07:32
 1/10 anonim válasza:
A normális tanács az hogy azonnal lekoptatod ha van barátod. Te már 2 éve csinálod a háta mögött, engeded, hogy próbálkozzon.
2014. dec. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát a helyedben nem kavarnám fel az állóvizet... De te tudod

Futball berkekben: Jobb a biztos 1, mint a bizonytalan 3.

2014. dec. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy a 2. Szerelmét sokszor biztosabbnak érzem
2014. dec. 31. 07:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Ribi tetszik lenni?
2014. dec. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Istenem ilyen noket velem egyszer jatszota be ezt egy csaj. Igaz nem ket evig es nem volt neki senki Csak egy par honapokig csinalta. MA mar o van oda ertem, nem is erti h miert jatszok vele. Na Pont ezert hitegeted a fiut mi? MINIMUM EGY CUMI JAR NEKI!
2014. dec. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hmmmmmm szuper jó tanácsok köszönöm szépen! BOldog Új Évet Kívánok!! :-D
2014. dec. 31. 08:13
 7/10 anonim ***** válasza:
az én tanácsom az, hogy próbálj meg 5 percig nem levegőt venni... amúgy cipődet be tudod egyedül kötni vagy abba is kell segítség?
2014. dec. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy a barátodba ?

Ha igen, akkor koptasd le a másik srácot.

2014. dec. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, te kibe vagy szerelmes? Ha nem vagy szerelmes abba a fiúba, aki beléd igen, akkor sürgősen építsd le. Ha szerelmes vagy belé, akkor folytasd vele.

De mit jelent az, hogy "Az az érdekes hogy a 2. Szerelmét sokszor biztosabbnak érzem" - ki az a második? A jelenlegi fiú, akivel jársz? Akkor maradj mellette. Úgy látom, te nem vagy szerelmes abba a fiúba, aki próbálkozik, mert ha az lennél, már régen otthagytad volna a párodat.

2015. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A második fiú az az aki velem szeretne lenni es várja és lépek mert ő rajta érzem es tudom h nagyon szerelmes belém... Barátom viszont akkor törődik velem igazán ha valami baj van es ezt unom és abba biztos vagyok hogy a jelenlegi baràtomba nem vagyok szerelmes csak szeretem és így nm tudom mi lenne a helyes döntés
2015. jan. 3. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!