Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Nem csak szex" vagy "csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem csak szex" vagy "csak szex". Vajon mi járhat a fejében?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kíváncsi vagyok a véleményetekre, sőt biztosan vannak közületek is, akik hasonló cipőben járnak, mint én. Egy fél éve megismerkedtem egy sráccal. Ő 29, én 26. Nagyjából 1,5 hónapig voltunk együtt. Az első pár randi alkalmával nem feküdtünk le egymással, hiszen komolyabb céljaink voltak. Majd elérkezett a kapcsolatunk egy olyan fázisba, hogy ő elkezdett nem rá érni, sok munka, amit megjegyeznék, hogy valami igazság volt benne. 1,5 hónapnyi együtt lét után, mindenféle magyarázat nélkül közölte, hogy ez nekünk nem megy, ő nem lett szerelmes...Eltelt egy kis idő, maximum két hét és újra felvettük egymással a kapcsolatot. Ez azóta is tart. Sokszor keres, hív, csetelünk, együtt vásárolunk, filmezünk, apró romantikák és persze a szex, ami jó, nagyon jó. Soha nem mondtuk ki hogy közöttünk csak szex kapcsolat lenne. Én pedzegettem ezt a témát, de mindig hárít, hogy ő nagyon szeretem engem és én nem egy lány vagyok a sok közül. Ha behisztizem ( jó kis női szokás), hogy kész, legyen vége, mi értelme is lenne ennek, akkor pedig annyira igyekszik teperni, hogy ne veszítsen el. Illetve tudni illik, hogy egy nagy nőcsábász...szereti a flörtöt...megcsalni nem csalt meg, tudtommal, de mégis nehezen bízom benne...de szeretem...és tudom, hogy ő is kötődik, de vajon miért?! Az érdekelne, hogy érdemes-e erőltetni ezt a témát vagy várni bármire is, hogy ki legyen mondva "igen, mi együtt vagyunk" , szükséges-e türelmesnek lennem vagy jobb, ha még most lelépek... Köszönöm, ha megosztjátok tapasztalaitokat, tanácsaitokat!

2014. dec. 31. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Másodszorra szóba se álltam volna vele. De ennek így olvasva semmi értelme. Vannak még más pasik is, akikkel jó a szex.
2014. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, talán ezt kellene már nekem is felfognom...köszi :)
2014. dec. 31. 13:16
 3/4 PearlDiver ***** válasza:

Tapasztalatom szerint, ha van egy rossz kapcsolat, amihez a felek mégis ragaszkodnak, annál nehezebb kilépni, minél tovább húzódik.

Szóval felnőtt ember módjára meg kéne beszélnetek ezt a témát, mondd el neki nyugodtan hogy neked stabil párkapcsolatra van igényed, ahol 100%-ban számíthattok egymásra, és ha ő erre nem képes veled akkor mással kell megpróbálnod.

Ne hagyd, hogy tereljen, kényszerítsd rá hogy férfi módjára vállalja magát és a véleményét.

Így ezek alapján egyébként szerintem ő is az a típus aki valamiért retteg az elköteleződéstől, nem tudom mennyire tud egyáltalán megváltozni... De ami biztos, hogy egy kapcsolatot nem lehet arra építeni, hogy 'majd úgyis megváltozik'.

25F

2014. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos,hogy ő az az ember,akire egy komoly kapcsolatot kéne alapoznod.Oké,hogy elvagytok együtt,meg jó a szex,de ha nincs oda érted,akkor mindez önmagában kevés.Ezt te is érzed,hiszen ezért merült fel benned a kérdés.Szóval csak akkor folytasd,ha látod is valami értelmét,bár ezek alapján annyira nincs.
2014. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!