Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
6 hónapja összejöttem megint életem nagy szerelmével.Már jártunk 1szer, de akkor nem foglalkozott velem így hamar vége lett.Nagyon nehezen tettem túl magam a dolgon,mert hiába nem bánt velem rendesen én akkor is éreztem hogy nekem ő kell és ha kicsit is akarná jól meglennénk 1ütt.De nem így lett és beletörődtem hogy nem ér semmit ha csak én akarom.De pár évre rá (most) megint összejöttünk (Ő akarta) és jól éreztem hogy összeillünk.De mire kezdtem megbízni benne és azt érezni hogy Ő is szeret olyan dolgokat vágott a fejemhez hogy nem is engem szeret hanem v.ki mást (pedig nem érthettem félre a gyengédségét) és ezzel össze törte a szívemet.Kérdeztem hogy miért mond ilyeneket mert ez nekem rosszul esik, de nem válaszolt hanem elkezdett ölelgetni.Szakítani kéne vele ezért de nem tudok mert szeretem és reménykedek benne hogy Ő is.Elég gyerekesen viselkedik nem is nagyon volt barátnője.Csak idegesiteni akart vagy ezt komolyan gondolhatta?Mit tegyek?
2007. okt. 28. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nagyon egyoldalú kapcsolat. Nem is kapcsolat. Úgy néz ki, hogy ha unatkozik, vagy épp nincs senkije akkor megkeres. Tudod, ha ló nincs szamár is jó! Tedd azt, hogy keress egy olyan fiút, akit nem csak te szeretsz, de ő is szeret téged. Nem érdemes erre a fiúra sok időt pazarolni. Ő nem gondolja komolyan.
2007. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Szerintem ez a fiú nem veszi komolyan az érzéseidet. Azt olvasom a soraidból,hogy a srác saját érzéseiben sem lehet biztos. Ez a huzavona szerintem nem egy normális kapcsolatra vall. Helyzet elé állítanám,mit is érez. Kell-e neki ez a kapcsolat vagy sem!? Bármennyire is nehéz most neked én a te helyedben minél hamarabb kiszállnék ebből a kapcsolatból, minél tovább benne maradsz,annál jobban sérülsz. Találj olyasvalakit,aki megbecsüli az érzéseidet és szeret. Sok sikert!

2007. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!