Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én leszek ilyen lúzer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én leszek ilyen lúzer?

Figyelt kérdés

Egyedül Szilveszterezés, ráadásul itthon.

24 l



2014. dec. 31. 17:39
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
véletlenül sem a kutyám volt :D
2014. dec. 31. 17:42
 12/47 anonim ***** válasza:
2014. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:

én is egyedül leszek itthon. haverokat akiket kérdeztem, vagy máshova mentek, vagy nem tudták megmondani, de nem írtak azóta, nekem meg nincs kedvem még egyszer rájuk írni, nem akarom magam senkire se ráerőszakolni. egy haverom meg szabadtéri programot akart, én meg -15 fokban ilyet nem akarok úgy, hogy még be is kellett volna gyalogolni a belvárosba (nem járnak a buszok). csajommal múlt héten szakítottunk.

szóval van itt is lúzerség.

Valahogy az év utolsó pár napja mindig már tavaly is szarul sikerült.

2014. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Ahj, most látom hogy lány vagy! :S Bocsi akkor, férfiakra nem ismerek ilyesféle számot :( Gondolj arra hogy egy férfi p**sáról szól.
2014. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem csak te vagy ilyen bal-fasz az élethez :)


17/L

2014. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:

Miért kell ebből ekkora ügyet csinálni? Ez is csak egy nap, ami ugyan úgy el fog telni, mint bármelyik másik. Csináld, amihez kedved van és hagyd ezt a "kötelezően bulizni kell" baromságot...

Mondjuk szinte biztos vagyok abban, hogy ezzel a kérdéssel ma még legalább 5-10 alkalommal találkozni fogok...

2014. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

15 :D

köszi, azért kedves vagy :*

2014. dec. 31. 17:45
 18/47 anonim ***** válasza:
Én mindig is utáltam, ha mások akarták megszabni, hogyan érezzem magam. Ha otthon maradsz, abban sincs semmi lúzerség, nem kötelező pl. vidámnak lenned, ha nem akarsz. Mondjuk nekem szerencsére van mit csinálnom, így lekötöm magam, és hipp-hopp holnap lesz. :) Amúgy meg fel a fejjel, és sajnálom, hogy szakítottatok, de jön majd jobb is.
2014. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
nem az élethez vagyok b.lfasz, kedves 17éves leányka, hanem most így adta az élet :D
2014. dec. 31. 17:47
 20/47 A kérdező kommentje:
köszönöm 18-as, azért vannak itt kedves emberek is :*
2014. dec. 31. 17:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!