Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nektek bejön az ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejön az ha a barátnőtök jól vezet? :D

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés, de ti vonzónak találjátok azt ha a barátnőtök ügyesen vezet, dinamikusan lendületesen? :D (Nem száguldozásra gondolok)
2015. jan. 2. 11:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hát kedves 9-es te aztán tényleg a végleteket látod:'D Meg a sztereotípiákat :D

Az első képen szereplő nőnél szebb lányok is vezethetnek jól, és nem feltétlenül arra használják a kocsit mint a második képen lévő :D

És nem feltétlen baleset lesz a vége :)

De köszi a véleményedet :)

2015. jan. 2. 11:47
 12/17 A kérdező kommentje:

10-es én csak kérdeztem valamit :'D

A barátom imádja hogy jól vezetek mindig megdícséri, csak kíváncsi voltam hogy másik fiúk hogy vannak ezzel.

De legközelebb ígérem nem kérdezek semmit ezen az oldalon, mert úgy látom nem arra való, hanem a mocskolódásra, mert normális válaszoló nincs. (tisztelet a kivételnek)

2015. jan. 2. 11:48
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak nem szeretem az elképesztően idióta kérdéseket.
2015. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm nem vezet, és szerintem egy jó darabig nem is fog :D De biztos bejönne.
2015. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, de nem meghatározó paraméter.
2015. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én mindig is egy ilyen fantasztikus vezetőre vágytam, akkor legalább megspórolhatnám a villámhárítót.
2015. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!:)
2015. jan. 4. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!