Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak azért nem jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak azért nem jár velem mert szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt 23 éves és már volt több kapcsolata azt mondja nem akar velem járni mert tapasztalatlan vagyok, én is 23 éves vagyok és még nem volt senkim
2015. jan. 2. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Többek között igen. De az ilyen hüle r1 bancokra kár is időt fecsérelni.
2015. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kamu duma. Valamit mondott, hogy lekoptasson.

Én is jártam már így.

Az egy dolog, hogy tapasztalatlan az ember, de tud tanulni. Van aki több kapcsolata volt és többször szeretkezett és még ennyi idő után is béna ebben.

Szóval ez egy nagy hülyeség emiatt megítélni valakit, hogy mennyi ilyen tapasztalata volt.

Ja, és ebben a nők szoktak inkább kritikusak lenni.

2015. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen, meg azért is, mert csúnya vagy. Az ilyesmit nem szabad elmondani egy lánynak.
2015. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:
Inkább büszkének kéne lennie, hogy ő taníthat meg mindenre, így ráadásul úgy nevelhetne ahogy ő szereti a dolgokat. Érti ezeket a fene...
2015. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tényleg

egy nő részéről a szüzesség csak akkor érték ha nem ronda

egy férfi részéről inkább szégyen, mert a nő ebből azt vonja le, hogy nem kellesz senkinek és nem tudsz teljesíteni az ágyban


ha olyan lányokat akarsz, akik ezt elnézik neked, akkor unalmasabb, csúnyább lányokat keress, vagy 40 felettieket. bár köztük is van "tapasztalt" beképzelt.

általánosságban nem érdemes komoly kapcsolatban gondolkodni, mert a nők többsége a férfiak értelmi szintje alatt van.

2015. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!