Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belém szeretett a főnököm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett a főnököm, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A munkámból kifolyólag gyakran találkozok a nős főnökömmel, kevesebb, mint egy éve vagyok a cégnél. Már az elején, mielőtt még felvett volna, elég gyanúsan méregetett, én meg naivan gondoltam, hogy nem jelent ez semmit. Pár hét után elkezdett udvarolni nekem, sokszor mentünk együtt ebédelni, megsimogatott, én hülye meg hagytam, mert egyedül voltam, és jólesett egy férfi törődése. Ismerem a feleségét is, aki egy nagyon aranyos nő és szereti a férjét, a férj viszont már nem. Gyorsan történt és nagyon röstellem magam, de a szeretője lettem. Pár hónapja tart ez az egész és a hét elején szerelmet vallott nekem és azt mondta velem akar lenni, elválni a feleségétől, Nem tudom mi legyen, én is érzem, hogy ez több, de szerelmes egyenlőre nem vagyok belé, meg persze nem lenne túlságosan jó, ha megtudnák a kollégáim (nem vagyunk sokan, de elég pletykás társaság) ezt az egészet, illetve a feleség patáliát csapna. Bűntudatom van, mert én nem akartam elszeretni a feleségétől, de közbe én is szeretnék boldog lenni. Mi tévő legyek?

2015. jan. 2. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szerelmes ne folytasd, mert nincs túl sok értelme. És a helyedben keresnék új munkát is, biztos ami biztos.
2015. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

nehéz helyzetben vagy

nem miattad halt meg a kapcsolta

viszont te meg nem vagy szerelmes

fel kellene függeszteni az egészet amíg nős

legalább kiderül,mennyire gondolja komolyan

2015. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még szerelmes belé, de vonzódok hozzá, ezért nehéz. Igazatok van, lehet hogy abba kéne hagyni, hisz ha tényleg szeret, akkor el fog válni, nem igaz?
2015. jan. 2. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:

A pinád kell neki!!!

És nem Te!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hány éves vagy ?
2015. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát szerintem nem gondoltad végig mit is csinálsz. Ha valami balul üt ki, neked kell menned a munkahelyedről. Sajnálom :(
2015. jan. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt tedd amit szeretnél vagy amit érzel:) Én is voltam a főnökömmel akinek felesége van. Egyébként egy meleg srác vagyok rám nyomult én meg hagytam..Fél évig járt hozzám szex stb.. De mondtam neki hogy már van barátom és már nem akarok vele lenni.Mivel vissza utasítottam másnap már ki dobot a munkahelyemről,de nem bántam meg mert még jobb állást kaptam és végre boldog is vagyok a barátommal:)
2015. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!