Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan csaj aki szolgal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan csaj aki szolgalelkű egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból érdekelne, hogy ez egyedi eset e, de volt egy csajom akivel 2 évig voltam együtt és ő volt az alárendelt. Nagyon jól kijöttünk mert ő teljesen boldog volt ebben a szerepben, csak el kellett mennie külföldre így szakítottunk. Ha valakit érdekelnek a részletek hogy mik voltak pontosan akkor szívesen válaszolok rá. (25F)
2015. jan. 2. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Elmondhatod, mert érdekel.:)
2015. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Én is ilyen vagyok, és hozzá még lelki nyomorék is. :D

L

2015. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szóval a lényeg az volt, hogy mivel ő volt az alárendelt ezért ő úgy érezte jól magát ha leste a kívánságaimat, takarított, főzött, sütött és az én döntéseim alapján csináltunk mindent, a programokat is én döntöttem el, mikor hova megyünk. A szexuális dolgokba is megjelent ez a tényező és ő így elégült ki teljesen, hogy tudta megtett mindent ami nekem a kérésem volt.
2015. jan. 2. 16:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán menne
2015. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van szerintem.
2015. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én azóta nem találkoztam egy ilyennel se, de szívesen venném ha dobna egy privátot aki ilyen gondolkodású ;)
2015. jan. 2. 17:02
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Létezik, én is ilyen vagyok.

Épp előbb írtam meg a páromnak, hogy alig várom, hogy hazajöjjön a munkából és lesni akarom minden kívánságát *-*

2015. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen.

Miket kértél tőle? soha nem ellenkezett?

2015. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
sok ilyen gyenge életképtelen nő, és férfi van...
2015. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Biztos, de azok sem szazasok. Nem bunkozni akartam.


En nem engednem egy paromnak sem, akarmennyire is szeretnem, hogy mindent o szabjon meg, mindenben az o akarata ervenyesuljon.

Nem vagyok papucs.


Egy normalis kapcsolatban az a minumum, hogy mindket fel egyenlonek tekinti egymast, ha valamiben nincs egyezes, akkor kompromisszumkotes meg mindig ott van.

De akinek tetszik, hogy papucs lehet, az igy jart es kesobb ne sirankozzon, hogy a parja hogy viselkedik vele, mert ugye alarendelte magat neki.


Itt most nem arrol beszelek ha viccbol, kis szorakozasbol eljatszak az ilyesmit, hanem ha valaki tenyleg komolyan csinalja ezt, kihasznalasbol, de akkor nem is szereti igazan a parjat.


En nem elveznem az biztos, ha mindig igy kene elnem.

Onallo, szabadakarattal rendelkezo ember vagyok, nincs szuksegem iranyitasra.


Hidd el, amelyik nonek egeszseges onbizalma van, az nem is menne bele ilyesmibe, kiveve ha csak jatekrol van szo egy kis ideig.


De ha a baratnod elvezte, akkor az o dolga.

Ha te meg ezt a dolgot nem piszkos modon hasznalod ki, akkor nincs gond, maskulonben gaz.


22/L

2015. jan. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!