Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a barátommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve együtt vagyunk látszólag minden rendben és nagyon szeretem és azt mutatja hogy ő is engem,de megőrjít mikor telefonozik Viber,Facebook. Többször láttam az üzeneteket amik elbizonytalanítottak vele kapcsolatban.

Próbáltam lebuktatni tudom hogy aljas dolog,de ő bármikor hozzáfér az én cuccaimhoz és nincs mit rejtegetnem előle. Telómon az ő Fb-jába léptem be mikor fürdőbe volt ő írt egy csajnak elcsíptem a beszélgetést és nem tetszett. (ő nem tudja) ..azonnal kitörölte a beszélgetést. Vajon miért?

Olyan mintha nem lett volna semmi úgy viselkedik. Kíváncsiságból rákérdeztem hogy mutatta-e azt új tetkóját vkinek és a képembe hazudott.(pedig ezt ezt pont láttam.)



2014. szept. 18. 22:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
Olyan a véleményem,hogy megérdemled! A nők mindig úgy teszik fel a kérdést a párjukról,hogy a másik sarát teregetik ki csak! te is ilyen vagy :) És, ha 1 ilyen srác tetszett meg ,akkor fogadd el a hibáival együtt ,ne pedig rinyálj. Szép estét.
2014. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 PearlDiver ***** válasza:
100%
Szerintem keress inkább egy őszinte srácot, akinek a boldogságod a fontos.
2014. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 laptopdj ***** válasza:
100%
Ha valaki egyszer hazudik az kesőbb tobbször is fog!
2014. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak annyi,hogy ha tudsz ennyi hazugsággal békésen együttélni akkor maradj vele.Csak a fájdalom az örökös bizonytalanság,féltékenység fogja jellemezni a kapcsolatotokat!Ez pedig már régen nagyon nem jó.Lapát!Ha bolond élje ki magát de legyen bőr a képén hogy ezt ne a te hátadnál és melletted tegye.

Személy szerint én nem maradnék ilyen sráccal.:(

2014. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is pont ilyen.. Nem cserélünk? Mind a 4-ek jobban járnánk. :)
2014. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is írogat egy csávó, először visszaszórakoztam, mert ez annyira szürreális, azt hittem észreveszi magát. Többször írtam neki, h semmi lelkiismeret furdalás? A válasz: Miért kéne?.... Utálom az ilyen gerincteleneket. Ott a csaja, és gátlás nélkül flörtölget... Sőt!


A barátodról is ezt gondolom, van egy másik arca, amit előtted nagyon el akar rejteni. Kétszínűnek tartom.


És valljuk be, ha még hazudik is, nem sok jóra számíthatsz tőle.

2014. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Az első válaszolónak pedig azt üzenném hogy persze hogy őt állítom be rossznak ha ő csinálja ezeket! És sajnos nincs kivel megbeszélnek és tanácsot kérnem ezért írtam..

2014. szept. 18. 22:39
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Ennyit arról, hogy a nők többsége milyen pasik után lohol, utána meg nyafognak, hogy nekik milyen rossz.
2014. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem loholunk "ilyen" pasik után,sajnos ezt az előnytelen tulajdonságát senki nem mutatja ki egy kapcsi elején!Idő kell kiismerni valakit,ugyhogy jogos ha nemtetszésünknek hangot adunk,pláne ha mi nem is kacsintottunk másfele csak hát ezt át kell élni,megtapasztalni és csakis utánna ítélkezni!
2014. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Így van! Ha tudom előre milyen akkor nem állok szóba vele... Persze ezt minden normális ember így gondolja. Csak ugye ezt nem tudni.
2014. szept. 18. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!