Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon megrázott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon megrázott. Segítséget, tanácsot várok.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, a párom 30 éves. Mostanában kicsit többet veszekszünk. Tegnap este egy kis semmiségen azonban nagyon összekaptunk. Az volt a problémám, hogy miért olyan későn jön mindig hozzám (9 óra). Ő ezen annyira felhúzta magát amiért hisztizek, hogy azt mondta, hogy akkor ma nem is jön. Hívtam volna, de még a telefonját is kikapcsolta. Én írtam neki egy üzit el olvasta rá 1 óra múlva, majd ismét kikapcsolta a telefonját. Este 11kor írt, hogy ezt akartam? Reggel felhív próbál pitizni, kedveskedni velem. Napközbe többször is beszéltünk, mondtam neki, hogy nagyon megbántott. Erre azt mondta, hogy ha haza érek akkor egyből jön. Hívtam, hogy itthon vagyok és mondta hogy jön. Utánna hív, hogy a haverja szólt. Kérdeztem utánna jösz? A válasz: 2 feltétellel, ha te jössz fel, meg ha nem kezdek el hepciáskodni. Mondtam, hogy jobban örülnék ha ő jönne, erre ő azt mondta hogy akkor nem és ezzel rám nyomta a telefont. Pedig én csak vele szeretnék lenni. 3 éve együtt vagyunk és még mindig nagyon szeretem. Mit csináljak?? Egy fiatal lány aki fél, hogy elveszti a szerelmét!
2010. febr. 4. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Figyi, elhiszem, hogy szereted, de tényleg nem kéne hisztizni azért, hogy mindig este 9-kor megy. Örüljél, hogy menni szokott. Ne hisztizzél, és minden rendbe jön! Kívánom, hogy így legyen! :)
2010. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
szia! Nagyon hülyén viselkedik veled és ezt nem szabad hagyni. én is ilyen voltam és együtt tudok érezni veled. igaz én már nem vagyok együtt a srácal de ez lényegtelen is. nem neked kéne utána menni hanem neki utánad. akár mennyire szereted sztem ne engedd. Tisztelnie kéne főleg ennyi idő után és persze nem vagánykodnia. Megoldást csak magadban találhatsz és te tudod hogy meddig bírod még ezt az egészet. szorítok neked hogy jobbra forduljon :)
2010. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De igen hisztizned kéne.Velem is pont ugyanez volt, csak nem kilenckor jöt hanem 11-12-kor. De a kilenc sem jobb ha neked nem tetszik. Ő is hasonlóan viselkedett amikor így álltam hozzá. De aztán bekeményítettem. Mondtam neki, hogy nem vagyok a k urvája,hogy csak szexelni jön és reggel megy haza.Meg mondtam neki azt is, hogy ha megint későn akar jönni akkor inkább else induljon nem vagyok rá kiváncsi. Hidd el ha megfordul a kocka és te fogsz irányítani akkor ő fog pitizni neked. Nálam is ez volt. 20/L
2010. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja és nálam az is bevált, hogy megjátszottam ugyanazt mint ő. "most nem érek rá mert Julival leszek" "bocs, de holnap Julinál alszok" stb. Ezek után teljesen a visszájára fordult :)
2010. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy lehet ekkora korkülömbséggel kapcsolatban éleni, nálam már 4 év is soknak bizonyult ...
2010. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bizony be kell keményítened, ne hagyd h ő uraljon. Ne keresd, ha szeret akkor úgyis hívni fog és mond meg neki, hogy vagy előbb jön vagy ne is menjen.

Sok sikert:)

2010. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szóval nem akarlak megbántani, de 20 évesen ilyen hülyeségeken nem érdemes bánkódnod és hisztizned. 20 évesen ... sokkal érettebbek a mai lányok, akik úgy pattogtatják a faszijukat mint kosaras a kosárlabdát. mondjuk azt sem értem, hogy lehet ennyire hisztis egy 30 éves férfi egy ilyen semmiségen!!! én tuti nem vesztem volna össze veled ilyenen. 24/F
2010. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: Miért pattogtatná a pasiját? Nyilván nem akarja hogy olyan későn menjen. Szerinted normális dolog, hogy egy pasi csak este jár a csajához?
2010. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja másik meg, hogy kihasználtam mindig minden időt, hogy a szerelmemmel lehessek, és fordítva ha nem ért rá, vagy tanulnia kellett, soha nem zavartam ... mert szerettem. 24/F
2010. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ezt magyarázom én is! akkor már az elején tisztázni kell, hogy ágyas a bnő és nem több! ha meg minden nap 9re jár és nem a munkája miatt, furcsa ember lehet ... nem támadni akarom, de mindenkinek van vmi agybaja manapság, ha sok emberrel foglalkozol, nap mint nap, akkor előbb utább rájössz erre
2010. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!