Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú felnőtt korában,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú felnőtt korában, olyan lesz mint az apja?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal és eddig én voltam az egyetlen nő az életében szex terén. Mindketten 20 évesek vagyunk, az apja minden nap szinte más nőt visz haza és a páromnak is amikor együtt vannak mindig azt mondja hogy nem kell leragadni egy nőnél hanem mindenki megér egy dugást. Egy szóval bíztatja arra amit ő csinál. Engem ez nagyon zavar mert hiába ő nem ilyen, de tudat alatt is befolyásolja hogy ez helyes lenne nem? Meg egy fiú legjobban az apjára hallgat nem? Tegyek valamit, vagy szerintetek ez nem olyan nagy dolog? előre is köszi!
2015. jan. 2. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig esik egybe az alma és a fa, nyugi :)
2015. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félek hogy egyszer majd kitör belőle ez az egész, főleg mert én vagyok neki az első.
2015. jan. 2. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy paraszt az apja egy selejt.
2015. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) csak amikor mesél erről a párom olyan mintha büszke lenne az apjára..
2015. jan. 2. 17:35
 5/7 RRR ***** válasza:
szerintem pont emiatt nem fog ilyet tenni
2015. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én örülnék ha olyan lennék mind emberileg mind a munkában mint apum volt
2015. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen lesz olyan,csak ha a példaképe és tetszik neki amit az apja csinál.
2015. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!