Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos hogy a barátnőm haragszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy a barátnőm haragszik rám?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy szilveszterkor megnézzük éjfélkor a tűzijátékot. Én nagyon lebetegedtem már délutánra, nagyon folyt az orrom, fájt a fejem, rázott a hideg. Mondtam, hogy ne haragudj de én így nem szeretnék elmenni a tűzijátékra. (40 perc gyalog, 40 perc vissza, buszok nem jártak már akkor)

Persze együtt aludtunk de azóta nagyon haragszik rám, azt mondta nagyot csalódott bennem, mert ő nagyon várta a tűzijátékot.


Jogos-e illetve mivel engesztelhetném ki?


20F


2015. jan. 2. 18:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jogos! Ha nem képes megérteni, hogy beteg vagy, egy éretlen pitsa
2015. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem jogos. Csak hisztizik mer nem kapta meg amit akart. Én a helyedben ugyanezt eljátszanám vele.
2015. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem jogos. Ha nekiállsz kiengesztelni azzal azt bizonyítod hogy papucs vagy!
2015. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
90%
vegyél tüzijátékot keltsd fel hajnalba gyors fuss ki az udvarra és lődd el őket (írj neki egy cetlit hogy menjen ki)
2015. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem jogos.
2015. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
4-es vagyok miközbe ellövöd mond azt hogy sajnálod nagyon beteg voltál meg tudsz bocsájtani? ( neked van igazad de ez jobb mint egy vita azt hiszem :)
2015. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja és minusz 18 fok volt kb. Én se érzem jogosnak de azóta bűntudatom van. Értem, hogy nagyon várta de ha meg az miatt mégjobban lebetegedtem volna akkor dolgozni se tudnék menni.
2015. jan. 2. 18:25
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha te kérsz bocsánatot, a fejedre fog szarni. Ne légy puha pöts, mert azt nem szeressék a jányok! :)
2015. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
én megcsinálnám a tűzijátékost :D
2015. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem jogos. 24/N
2015. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!