Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm haragszik rám mert...

A barátnőm haragszik rám mert ugyan olyan pólót kaptam ani neki van. Jogos? 13/L

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
nem jogos, gyerekes, de hát még gyerekek vagytok, szóval..
2014. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Ahogy feljebb írták, gyerekes. Ettől függetlenül 13 évesen azért már kéne annyi ész, hogy egy ilyen miatt ne sértődjön be valaki.
2014. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
te hordasz csaj pólókat vagy a csajod hord férfi pólókat?
2014. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván 2 barátnőről van szó!


Arról te nem tehetsz,hogy ugyan olyat kaptál.


Egyszer meg én pont ugyan olyan színű,mintájú tangát kaptam anyumtól amilyen barátnőmnek van. Egyszer meglátta amikor ott aludtam,de csak nevettünk egy jót.


Szerintem barátnőd nagyon komolyan vette fel,azt hiszi utánozni akarod vagy nem tudom.De erről tényleg nem tehetsz. Nem jogos a felháborodása,szerinte még hány millió lánynak lehet ugyan olyan pólója,

2014. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Csak irigy. Majd lenyugszik. Mondd meg neki, hogy nem utánozni akartad, csak ilyet kaptál. A szüleid meg nem tudták, hogy neki olyan van.
2014. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Joe.38 ***** válasza:
43%
Gyerekes viselkedés.
2014. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 id. Géber Péter ***** válasza:
43%
Nagyobb bajotok sose legyen!
2014. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is mindig ez van, de szerintem hülyeség. Miért ne lehetne ugyan olyan a pólód, mint neki?

13/l

2015. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szimpla irigység. Ha olyat kaptát volna ami tetszik neki és ha kérné nem adnád kölcsön, akkor is megharagudna.

Majd kinövitek. ha meg ezért "egy életre megharagszik", akkor soha nem is volt a barátod, csak egy indokot keresett, mert a valódi okot vagy nem tudja, vagy nem akarja elmondani, hiszen az ránézve se lenne épp hízelgő valószínűleg.

2015. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ádámfestő ***** válasza:
De jó, hogy nem vagyok 13 éves. De jó, hogy nem vagyok lány.
2015. jan. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!