Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ilyen üzenetet kapnál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen üzenetet kapnál az exedtől, mire gondolnál utána?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem egy hónappal ezelőtt azóta párszor keresett,de soha nem írtam vissza neki. Most írt egy ilyet. " Szia nagyon hiányzol, rossz nélküled, nehéz elfogadni ezt a helyzetet. Remélem egyszer még leszünk olyan viszonyban hogy normálisan tudjunk beszélni. Tudod az bánt a legjobban,hogy megbántottalak." Mire gondolnátok ha kapnátok egy ilyet?
2015. jan. 2. 19:22
 1/8 RRR ***** válasza:

békülni akar

és

megtette az első lépést

gondold át a szitut

2015. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy már más tolja, de azért legyünk barik.
2015. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy ő érez még valamit irántad és ne legyél vele bunkó mert ilyenkor nagyon könnyen megtudod bántani ami sokáig benne marad. 16/L
2015. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha én kapnék, feleslegesnek tartanám és élném tovább nélküle az életem.
2015. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem foglalkoznék vele 24L
2015. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
lehet nem jött össze neki a másik srác, akit kinézett magának és most kúszna vissza (22l)
2015. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19:24!!! A csaja dobta,ergo fajdalmat okozott neki! Innentol Ot miert erdekelje a csaj lelki vilaga??
2015. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!