Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy aki egyszer megcsalja a párját, többet nem teszi meg?

Figyelt kérdés

Nagyon összevesztünk, én azt mondtam neki, hogy elegem van belőle és undorodom a dolgaitól amit csinál néha és ahogy viselkedik velem. Ő ezt úgy vette, hogy kidobtam Őt. ( 2000 km-re voltunk egymástól mert én nyaraltam) Mondta, hogy most hagyjam békén, kell neki egy kis idő. Két és fél hét után megint összejöttünk, mert azt mondta, hogy szeret és helytelenül cselekedett. Aztán bevallotta, hogy miután összevesztünk Ő lefeküdt egy másik csajjal, 2*.

Teljes mértékben nem veszem ezt megcsalásnak, hisz még is elég rondán viselkedtem vele én is, Ő meg azt gondolta szakítottam vele, bár ezt nem mondtam ki.

Együtt élünk lassan 3 éve. Boldog vagyok, hogy újra visszakaphattam mert ugyan azzal a szerelemmel szeretem mint mindig is.


Szerintetek ezek után képes lenne "rendesen" megcsalni, ha úgy adódna alkalom?


2015. jan. 2. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Aki egyszer megteszi, az többször is.
2015. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Én 18 éves koromban megcsaltam egyik barátnőmet. Távkapcsolat volt és még képben volt az exem. Kis sz..r voltam, mentem a farkam után. Azóta volt néhány barátnőm, akármelyikkel is jártam éppen, közben más nőre szinte rá se néztem.

Változtam, már nem vagyok gyerek, így nem tennék többet ilyet.

2015. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Erre nincs konkrét válasz.

A válasz egy határozott talán!

Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem.

2015. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ha lesznek gondok, akkor máskor is megcsalhat, hogy vigasztalódjon. De ez szerintem szinte mindenkivel így van. Ha minden rendben van egy kapcsolatban, akkor ott nincs megcsalás.

Egyébként ezt én sem tartom olyan "igazi" megcsalásnak, hiszen joggal gondolhatta, hogy szakítottatok.

2015. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
58%
szerintem ez az ember ebben a kapcsolatban ezt még meg fogja tenni
2015. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyébként mi is fiatalok vagyunk, én 21 leszek ő pedig 22 éves most.

Az utóbbi időben voltak gondjaink, és tényleg ellaposodott az egész, Ő látástól vakulásig melózott, én pedig háztartást vezetek és tanulok. Nem igazán volt már kedvünk és energiánk egymáshoz, vagy feldobni a kapcsolatot.

Ő azt mondja, hogy szerinte ebből tanultunk mind a ketten, és igaza lehet.

Tényleg fiatalok vagyunk még és fiatalon is költöztünk össze, megértem, hogy besokallt ő is.

Keresztanyám azt mondja, szerinte ez kellett neki ahhoz, hogy rájöjjön mi/ki kell neki, és hogyan szeretné folytatni az életét.

Remélem tényleg van benne valami

2015. jan. 2. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
nem nagyon viselte meg a szakítás akkor
2015. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát, engem sem annyira, nekem is jó volt egy kis "szabadság". 2 hét amikor azt csináltam, amit akartam. Buli, stb, nem kellett takarítanom meg föznöm meg mosni... Jobb volt, mint egy nyaralás :D

Csak minden este meg reggel volt szörnyű, nélküle...

És ő meg folyamatosan írogatott közben, hogy mennyire hideg az ágy nélkülem, meg hasonlók...

De egyébként átgondolva, lehet, hogy ez most tényleg kellett. Mindkettőnk részéről egy kis "kalandozás", de a végén rájöttünk, hogy kellünk egymásnak, és ez szerintem fontos

2015. jan. 2. 21:53
 9/10 anonim ***** válasza:
egy szép kapcsolat kezdete, amikor mindkét fél szabad és félreú**at, nincs is ennél szebb és romantikusabb történet. :)
2015. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem feküdtem le senkivel, még egy csók sem volt. Csak buliztam
2015. jan. 3. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!