Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, akinek többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek többször volt része beteljesült szerelemben, mint beteljesületlenben?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint jelent, az hogy beteljesült???
2015. jan. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen :) én :D eddig még senki nem mondott nemet :D akibe szerelmes voltam, őket elcsábítottam :) bár a mostani barátomat majdnem egy évbe telt :) de sikerült és már 2 éve együtt vagyunk

24/L

2015. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mégis mit gondolsz, mit? Azt, hogy akibe szerelmes vagy, az viszonozza az érzelmeidet. A plátói szerelem ellentéte.
2015. jan. 3. 00:27
 4/8 anonim ***** válasza:
( már csak egy is volt értékelje, ennyit hagy írjak ide )
2015. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Valahogy sejtettem, hogy az első igenlő választ egy lány fogja írni... Ismertem egy gyönyörű szép, de, mint utólag kiderült elég sekélyes lányt. Kedvencem az volt, amikor a facebookra arról írt ki idézetet, hogy milyen gyávák azok, akik meghátrálnak a visszautasítástól. Ő aztán nagyon tudhatja.


Mázli van, kedves 24/l.

2015. jan. 3. 00:59
 6/8 A kérdező kommentje:
El se tudom képzelni, hogy lehet valakinek ilyen fájdalommentes élete... mennyi kíntól megmenekülsz már?
2015. jan. 3. 01:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja hogy így. Szerintem akkor teljesül be ha kézenfogva öregszünk meg... A többi csak játék és keresgélés.


21/F

2015. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kézenfogva öregszünk meg? Te ilyen lányregényeken nőttél fel?


Amúgy meg nyilván van ilyen is, de ide valószínűleg nem 80 évesek járnak túlnyomó többségben, így kevés ilyen választ remélhetünk.

2015. jan. 6. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!