Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit fog szólni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit fog szólni, ha kiderül, hogy ő előtte nekem lassan 25 évesen még nem volt semmilyen kapcsolatom?

Figyelt kérdés
24, lassan 25 éves srác vagyok. Soha nem volt semmilyen kapcsolatom, még csak nem is csókolóztam. Kamasz koromban rettentő visszahúzódó voltam és félénk voltam. Pár évvel később meg egyszer csak arra ébredtem, hogy már haverjaim sincsenek akikkel eltudnék menni valahova. Végeztem a sulival, elkezdtem dolgozni, nem jártam szinte sehova, ahol új arcokat, lányokat ismertem volna meg, így a későbbiekben is teljesen kiesett sajnos ez az életemből. Neten próbálkoztam rendszeresen, de soha nem jártam sikerrel. Viszont pár hete az egyik chat oldalon megismerkedtem egy velem egyidős lánnyal. Napi több órát beszélünk, nagyon kedves, aranyos, okos, és kölcsönösen nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak. Már tervezzük a találkozást és arról is esett már szó, hogy megpróbálhatnánk egy kapcsolatot. A szexről is többször esett már szó, viszont én soha egy szóval nem mondtam, hogy nekem ő lenne az első. Amikor kérdezte, hogy mikor volt utoljára valakim azt mondtam, hogy már 3 éve elmúlt...Nagyon zavar, hogy ennyi idősen teljesen tapasztalatlan vagyok, és nagyon kellemetlen ez nekem. De muszáj elmondanom neki. Szerintetek mit szól majd? Lányok titeket ez zavarna? Köszi előre is.
2015. jan. 3. 14:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Senki nem úgy születik hogy tud mindent. Biztos te is belejönnél és nincs ebben semmi gáz. Ő is volt szűz mint mindenki.És lehet ez pozitív dolog is, mert még mindig jobb mintha olyan lennél aki 100nőn túl van egyéjszakás kalandokból él semmi érzelem, egy nő szerintem jobban értékeli ha nem trófeaként tekintenek rá."


Álomvilágban élsz!

2015. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért élnék álomvilágban? Ti csináltok ebből akkora ügyet hogy ki mikor kivel hányszor...Kit érdekel?? Meg van az oka mindennek és az ideje is..Mindenkinek szive joga eldönteni mikor szeretné elkezdeni nem ez miatt szeretünk bele egy emberbe hogy szűz-e vagy nem. Lehet az emlitett lány pont olyan fiúkat fogott ki akikben csalódott vagy megcsalták és örülne egy normális srácnak.
2015. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Lehet az emlitett lány pont olyan fiúkat fogott ki akikben csalódott vagy megcsalták és örülne egy normális srácnak."


Egy normális srácot max barátzónába tesznek a lányok, de smmiképp nem feküdnek le vele...

2015. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Minden lány más. Miért kell általánosítani? Lehet azért tettek barát zónába mert nem jössz be nekik külsőre. De nem hiszem hogy azért mert normálisan álltál hozzá és kedves aranyos vagy.
2015. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!