Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy helyes, sármos nem éppen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy helyes, sármos nem éppen átlagos külsővel rendelkező férfi miért van együtt egy kövér, elhízott narancs bőrös vastag combú, nagy hasú, tokával rendelkező nővel?

Figyelt kérdés

Ezt most rosszindulat tol mentesen kérdezem.

Tudom szerelem nem ismer határokat ,de számomra borzalmasan nagy a kontraszt kettőjük között komolyan azt képzeljétek el ,h egy 9,10 férfi ilyen 2-3 nővel van együtt.


2015. jan. 3. 17:02
1 2 3
 11/24 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ő lehet h nem ír ki rosszindulatú kérdéseket gykra
2015. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%
szóval szerinted, akin már van egy kis súlyfelesleg az csak bányarém lehet?
2015. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Az senkinek meg se fordult a fejében esetleg ,hogy a srácnak az olyan típusú nők tetszenek???
2015. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

# 12 nem...elhiheted ,h nem kis feleslegről beszélek.


Van 1,2 ducibb csajszi netán kövérebb akik mégis gyönyörűen néznek ki ,de itt most tényleg egy meglehetősen elhanyagolt ,igénytelen csajról beszélek...nem túlzok felesleges lenne.

Nem akarok ráhajtani a csávójára.Áldásom rájuk.

Csak hihetetlen ez a jelenség ennyi.

Mert nem sűrűn lát ilyet az ember azért azt be lehet vallani még az álszenteknek is.

Szépen kidolgozott testű férfias borostás k.b 9-10 férfi egy elhanyagolt igénytelen nővel van együtt és nem azért elhanyagolt mert kövér hisz azok között sok szép ,helyes van hanem azért mert úgy áll a haja ahogy reggel kikelt az ágyból és nagyon csúnya az arca stbb...

2015. jan. 3. 17:13
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy vannak olyan nagyon szep nok is akik ronda ferfiakkal vannak egyutt, ugy vannak helyes pasik akiknek a banyaremek kellenek. Vannak sokan akiknek nincs izlesuk vagy mas okbol vannak egyutt,

Lehet tetszik neki meg ugyis ha a 99,9% szazalek szerint ronda a no

A jellemebe szerelmes..Evvel nem tudsz mit tenni

Penz, összekotetesek, munkaugy, csaladi erdekek..

Ne agyalj ilyenen, mert felesleges. Inkabb tornazd fel magad hogy sokkal jobb legyel. Magasrol nezhesd le a banyaremeket.

2015. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Jo az agyban, sokaknak ez is eleg.

Van penze..

Megfogta a pasit a rondasag, lehet hogy a pasi anyja is ilyen..Tudod mindig olyan not keresnek mint amilyen mama volt :D

2015. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Na és vannak férfiak akiknek a kövérnők jönnek be,szeretik ha van mit fogni:)
2015. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Buford Tannen ***** válasza:
88%

Nem felszínes :)

Jó tudni hogy vannak ilyen emberek is.

2015. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Mutatnál 1-1 képet róluk?

Azért is, mert lehet, hogy mások szerint a pasi nem is olyan jó, vagy a csaj nem is olyan ronda, lehet, hogy csak nálad nyílik így ki az olló.

2015. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajat peldam:

2 Eve vagyok egyutt a parommal.. en vagyok a duci no, o pedig nem kicsit helyes(nem csak az en velemenyem, baratnoim is igy gondoljak, tobb no is probalkozott nala a kapcsolatunkban eddig, megis velem van, valoszinuleg azert mert szeret. :)

Nem keves felesleg van rajtam, DE! Adok magamra.. ezalatt ertem azt hogy apolom a testem, nem vagyok csupa szor, ha elmegyek itthonrol alkatomhoz kepest probalok szepen es igenyesen feloltozni, foglalkozok a hajammal stb.. en ugy erzem hogy egy no az no, lehet szexi, ez magabiztossag kerdese. :)

Egyebkrnt szerintem a paromat az arcom fogta meg ugy igazan esa szemelyisegem szerintem, sokan mondtak mar hogy karakteres, fotogen es szep az arcom. Talan van benne valami, es valoszinuleg az arc vagy a szemelyiseg fogja meg a pasikat egy duci noben, de az is biztos hogy szeretik ha van mit fogni egy non, hisz ga levetkoznenk egybol kiabrandulnanak.. tehat a testunket is szeretniuk kell.

Egyszo mint szaz, lehet ezen agyalni, de a dzepseg mindenkinek relativ, mindenkinek mas es mast jelent, van aki a sovany noket es ferfiakat, mas pedig a teltebbet, koverebbet stereti.

Ennyi!:)

2015. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!