Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki le tudná nekem írni,...

Valaki le tudná nekem írni, hogy az alábbi ételekben (darabra! Közepes, átlagos méretűek) kb mennyi kcal van?

Figyelt kérdés

alma

narancs

barack

banán

grapefruit

zsemle

kifli

répa


előre is köszönöm! (böngésztem kalóriatáblázatokat de mindenhol mást írnak és még azt se tudják eldönteni hány gramm egy átlagosnak számító kifli vagy répa)



2013. jan. 9. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

"még azt se tudják eldönteni hány gramm egy átlagosnak számító kifli vagy répa"


És ezen csodálkozol?!

2013. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Erre nagyon egyszerű a válasz.


A zöldségek és gyümölcsök kalóriatartalma lényegtelen, senki sem hízik ezektől..


Egyedül a kiflire, zsemlére kéne figyelni, ezt meg lehet találni táblázatokban, illetve ezekből kis mennyiség is a hízást segíti elő, sajna ez van, ezért nem tol az ember tömény szénhidrátot.

2013. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Körülbelüli értékeket tudok:

alma 35-50kcal

narancs 40-60kcal

barack 40kcal

banán 110-120kcal

grapefruit 40-70kcal

zsemle 120kcal

kifli 120kcal

répa 10(?vagy annyi se, nagyon kevés energia van benne)kcal

2013. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudják eldönteni hány gramm egy kifli? Lehet hogy mindenhol más? :D Szerintem egy 3 ezer forintos konyhai mérleg eltudná dönteni és akkor lehetne írni a kalóriákat is.
2013. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dieta ***** válasza:

Ha nem tér el a pék az előírástól

Kifli 44 g. 133 kcal.

zsemle 54 g. 150 kcal.

A gyümölcsöket itt megnézheted megméred az átlagnak ítélt gyümölcsödet és beírod a súlyát.

fogyokura.w.gp/tap.html#Gyümölcs

2013. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!