Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet rontani azzal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet rontani azzal, ha nem írok rá egy ideig?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy lánnyal, csókon már túlvagyunk, eddig mindennap beszéltünk de most kiderült róla, hogy nem nagyon tudja elengedni az exét. Baj, ha én most békén akarom hagyni? Érzem rajta hogy szomorú, megmondtam neki, hogy ha beszélgetni akar akkor nyugodtan keressen és számíthat rám, de nem akarok neki erőltetni semmit. Ezzel elronthatom?
2015. jan. 3. 17:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem kérdés ...

Ha kell Neked küzdj!

Érdekli még az exe?? Hát mutasd meg,hogy jobb vagy Nála!

2015. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Friendzone danger.. Ne hagyd, hanem folytasd!
2015. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
inkább többet kellene foglalkoznod vele
2015. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak nemtom mit írhatnék neki, előtte sírta el magát az exe egy SMS-e után és ez így teljesen összezavart.
2015. jan. 3. 17:58
 5/23 anonim ***** válasza:
legyél egy hős, s vigasztald meg simán barátként, nem kell minden nőt megfektetni sztem, főleg, ha kivan. f
2015. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem megfektetni akarom, hanem kapcsolatot, csak kicsit úgy érzem, hogy erre ő nincsen kész, én viszont pocsékul barátkozom azokkal a nőkkel akik tetszenek :) Nem is igazán akarok vele barátkozni.
2015. jan. 3. 18:08
 7/23 anonim ***** válasza:
én szívesen barátkozok olyan csajokkal is, akiktől nem akarok semmit, most lehet, h én vagyok akkor a gáz?
2015. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Akiktől nem akarok semmit, azokkal nincs baj és vannak is lány barátaim. De őt 2 hete ismerem és már 2 találkozás után tudtam, hogy tőle több kellene. Ilyenkor nem tudom csak úgy elnyomni az érzéseim. Úgy barátkozni, hogy neked több kell pedig zsákutca.
2015. jan. 3. 18:21
 9/23 anonim válasza:
Hány éves a lány ? Meddig volt együtt az exével és miért szakítottak ?
2015. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
23 éves, 2 és fél évet volt vele együtt, 3 hónapja szakítottak. Nem nagyon mentünk bele a részletekbe, de a csávó többször is megcsalta és meg is verte. Annyi plusz info van még, hogy nem akarja vele újrakezdeni, de parázik egy újtól is. Eljutottunk egy darabig, csók volt, nála is aludtam már egyszer ahol majdnem megtörtént de aztán mégse én meg nem erőltettem, mert tényleg én sem akarok semmit elsietni, viszont fájna ha nem lenne semmi vele, mert nagyon az ideálom.
2015. jan. 3. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!