Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Mi a fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mi a fontosabb nektek? Hogy a párotok, férjetek jól keressen, rommá dolgozza magát, stresszesen jó eséllyel meghaljon az 50-es,60-as éveikben? Vagy átlagos életszínvonal, kevesebb stressz stb és esetleg tovább élhessen?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy nem csak ettől függ a dolog, és nem mindig azok halnak meg hamarabb, akik stresszes életet élnek, dohányoznak mindig és sokat isznak, de jó eséllyel ők korábban halhatnak meg. De ez összetett dolog. Én csak annyit tudok, hogy keresztapám és és nagybátyám is vezető főorvos volt, jól éltek, de dohányoztak, sokat és jókat ettek, iszogattak is (nem alkoholisták) és az 50-es éveik végén meghaltak. De ha lehetne választani lányok, mi lenne fontosabb, ha ez lenne a dolog vége? Nagy lakás, autó, jó utazások és boldog 30-as, 40 es évek és korai elhalálozás? Vagy átlagos életszínvonal, kicsi lakás, régebbi autó, hazai üdülések (a legtöbb magyar még ezt sem teheti meg)és esetleg ha úgy alakul, akkor a nyugdíjas éveket sokáig élvezhetitek. De még egyszer mondom, lehet, hogy a szegényebb férfi hamarabb hal meg.
2015. jan. 3. 18:56
 1/8 Költőnő? ***** válasza:
51%

Jajj már megint egy burkolt provokáció.

Ügyes...

Megint csak a sárdobálás lesz, h milyen pénzéhesek a nők.

2015. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérem, értelmes emberek válaszoljanak és nem olyan buták és begyepesedett gondolkodásúak, akik rögtön olyanokra gondolnak, hogy pénzéhesek a nők meg ilyenek. Mrt nem erre vonatkozott a kérdés. Vagyis a részemről nem, a válaszokat nem tudom, h nem erről fognak e (sajnos) szólni.
2015. jan. 3. 19:04
 3/8 Költőnő? ***** válasza:

Az a baj kérdező, h ezt nem te döntöd el:(

Néha olyan kérdésekhez is oda tudják ezt rángatni, aminek alapértelmezett helyzetben semmi köze az anyagiakhoz.

Sok az elkeseredett ember (nem csak pasi), aki képes tényleg szó szerint bmire ráfogni sikertelensége okát, minthogy magába nézzen. Majd csak figyeld ezért is mit fognak osztani.

2015. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az már az ő bajuk, ha ilyeneket gondolnak egy ilyen kérdéshez.
2015. jan. 3. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az alacsonyabb beosztás és fizetés egyáltalán nem eredményez kevesebb stresszt. A páromnak ácsként volt olyan főnöke, hogy addig szívatta, amíg végül felmondott. De előtte tök normális volt, hogy a stresszes feladatokat kiadta neki és olyan felelősséget ruházott át rá, amihez neki semmi köze nem volt.

Én olyan férjet szeretnék, aki képes ilyen helyzetben azt mondani, hogy vált, és addig keres, amíg megtalálja azt a munkát, amitől nem válik egy emberi ronccsá.

2015. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én sem azt mondtam, hogy mindig. De aki felelősségteljesebb munkát végez, sok ember van a keze alatt, vagy sok élet függ tőle, az sokszor (persze lehet kötélből vannak az idegei) idegesebb is, nagyobb a teher és a stressz. De ez csak a többség, nem mindig, ahogyan én is mondtam már és te is ondtad.
2015. jan. 3. 19:52
 7/8 Költőnő? ***** válasza:

Nők lapjában volt pár éve egy érdekes kampány erről.

"Mentsük meg a férjeinket" v vmi hasonló címmel. A lényege vmi olyasmi volt, h Mo vezető helyen áll a szív -és érrendszeri megbetegedésekben. Ennek pedig melegágya a stressz. És h mi nők mit tehetünk azért h enyhítsünk ezeken a terheken.

2015. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jogos!
2015. jan. 3. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!