Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelem folytatni/küzdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelem folytatni/küzdeni?

Figyelt kérdés
4 évig voltam együtt a barátnőmmel. Két hónapja szakított velem, mert nem léptünk tovább az életben, illetve keveset találkoztunk. Elmondása szerint ésszel döntött így és nem szívvel, és hogy én voltam élete legnagyobb szerelme. Már nem beszélünk, de megtudtam hogy járkál randizgatni és engem keres mindenkiben. De nem tud elém állni hogy azt mondja hogy nem szeret,vagy hogy szeret. Telefonon szakított mert élőben nem tudott volna,és hisz abban hogy ha úgy hozza a sors úgy is találkozunk. Kicsit összezavarodtam. 26f szerintetek ?
2015. jan. 3. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

ez a lány kicsit zavaros.

keresd meg beszélj vele, egy próbát megér..

2015. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát vannak elvárások egy kapcsolatba és szerintem a minimum hogy nem heti 1* futtok össze amibe csak szex van hanem legalább 3 alkalommal, hogy legyenek közös élményetek, meg nem árt összeköltözni előbb utóbb.
2015. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt úgy igazán Neked kell érezni,hogy milyen volt mellette az a 4 év,miket éltetek át stb.

Viszont,ha randizgat akkor ő már nyitott az új dolgokra és gondolom azért is keres hasonlót hozzád mert Te voltál az a fiú akiről már van tapasztalata és próbál hasonlót átélni,de nem Veled,mással.

Ez a hozza a sors találkozunk csak duma. Legalábbis Én sosem hittem benne ez olyan,mint a nem a Te hibád,de legyen vége ,vagyis valamit mondani kell,hogy azért valamennyire "békében" váljon el az ember ... De mondom megint,hogy Neked kell saját magadban mérlegelned,hogy megérné-e vagy sem,hiszen még Te is fiatal vagy simán lehetsz nyitott másokra és lehet pont jobbat fogsz találni,mint az exed ... :)

2015. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat volt, de nagyon szerettük egymást.Sajnos a végére ellaposodott a helyzet és nem ültünk le komolyan megbeszélni a dolgokat és mindenki ellenünk volt szülők, barátok. Viszont keres facebookon de nem talált mert letiltottam csak hogy megnézze mi van velem.Meg rosszul esne ha látna egy másik nővel. Állítólag sokat szenvedett mikor kidobott.
2015. jan. 3. 20:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos végleg vége lett.Már nem lehetett helyrehozni. Már nem szeret. Csak a tisztelet maradt meg. Hangos vita nélkül elváltak útjaink.
2015. jan. 7. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!