Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni, vagy vessek neki véget?

Figyelt kérdés

Kb. 6 hónappal ezelőtt ismerkedtem meg egy lánnyal, aki később felvette velem a kapcsolatot, megállás nélkül beszélgettünk napokig, főleg interneten keresztül, és az egyik nap beismerte, hogy érez valamit irántam, viszont azt is elmondta, hogy barátja van, akivel már lassan 3 éve együtt vannak, és 1 éve együtt élnek. Viszont elmondta, hogy a kapcsolatnak vége, nem érez iránta semmit, az egész nem több mint egy látszat, és pár közös holmi. Hittem neki, és belementem, elkezdtünk beszélgetni, és egyre közelebb kerültünk. Viszont, amint kiderült később, ez a kapcsolat több, mint amit ő elmondott nekem. Még mindig együtt töltik a napokat, és a szex sem került ki a képből. Most például együtt töltik az ünnepeket egy kiránduláson. Ennek ellenére folyamatosan mondja nekem, hogy senki mást nem akar, csak engem, és velem akar lenni, viszont idő kell hozzá, hogy ez a kapcsolat véget érjen, és a legújabb infó, hogy jövő márciusban a srác kiköltözik, és véget ér minden.


Megéri várnom? Vajon ez normális? Tudom, hogy mit jelent egy 3 éves kapcsolat, de akkor is úgy érzem, hogy hazudott nekem arról, hogy mit is jelent ez neki.


2014. dec. 25. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak hülyít. Komolyan ennyire hülye vagy?
2014. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj oda és zúzd le a pasit vagy állíts a házukhoz, állítsd válaszút elé a lányt, mutasd meg a pasijának a sok-sok beszélgetéseteket. Tuti szakítanak, tiéd a pálya öreg.
2014. dec. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt el is felejtettem mondani, hogy a srác mindenről tud. Olvasta a legtöbb beszélgetésünket, tudja, hogy engem szeret, és, bár ő nem akarja, de tudja, hogy a kapcsolat véget fog érni.


Az elmúlt 6 hónapban 3-szor feküdtek le egymással (amiről tudok, legalábbis..), és a mostani kirándulás is elvileg csak a családjaik miatt van.


Sajnos ez pont az a helyzet, ahol tényleg nem tudok dönteni, mert szeretem, elhiszem neki, hogy ő is szeret, valamilyen szinten meg is értem, hogy idő kell neki, viszont félek, hogy ha el is jutunk oda, semmi bizalmam nem marad már.

2014. dec. 25. 12:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd márciusban dönt. A hét legjobb vicce ez. Ha téged szeret, akkor otthagyja most a pasiját és nem vár tovább. Mégis mi a francért akar a jelenlegi pasijával lenni, ha nem szereti? Kell neki a lóvé? Kimerül a pénzesmalaca akkor jössz te? És utána, ha te is ráköltötted minden filléredet, akkor tovább lép egy harmadik fiúra? Vannak ám nagy r_bancok az országban.
2014. dec. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4


A helyzet épp fordított, ami azt illeti. A srácnak alig van munkája, se pénze, se hová mennie, általában a lány fizeti a számlákat, övé a lakás és a cuccok nagy része is.


Az én anyagi helyzetemről sem nagyon akarok beszélni, de az biztos, hogy a pénzemért senki nem fog velem összejönni.

2014. dec. 25. 13:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező le legyél már ennyire hülye. Hagyd ott a francba , de még ha ott is hagyná a hapsiját. Szerinted veled nem csinálná meg? Azt hiszed te különleges vagy és veled nem tenné? Ez egy r*banc , addig lépj amíg bele nem szeretsz!
2014. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg egy értelmes hozzászólás? Nem? Senki? R*bancozás nélkül?
2014. dec. 25. 13:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Miert MI az ha nem ribizli? Igy folytattod max csak a lelki k*csogje leszel. No sex papi...
2014. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szard le. úgy értem ne lohold bele magad. Mivel nincs nőd, én azt javaslom emellett, ne vesd el a más lányokkal történő ismerkedést sem. Hogyha mégis hülyít, akkor később ne érezd úgy, hogy csak időpocsékolás volt rá várni. Ugyanez a szitu egy lánnyal, csak neki 7 éves a kapcsolata és azt várnám, h szakítsanak, persze nem vetek el semmit. Megmondta ő is, h tetszek neki, csak kapcsolata van. Persze lehet hülyített, de nem érdekel. A lényeg, h ne éld bele magad. Lesz más és szard le. Gondolj bele ha nagyon akarna téged már lépett volna.
2014. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak szívat téged, valószínűleg nem te vagy az egyetlen.
2014. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!