Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondanátok a barátotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a barátotoknak?

Figyelt kérdés
15 hónapja vagyok együtt a barátommal,de volt egy 3 hónapos szünet,miközben lefeküdtem egy régi barátjával.Egyszer már rákérdezett hogy megtörtént-e,de én letagadtam,mert tudom hogy újra elveszíteném. Elég gusztustalan dolog volt részemről,belátom.
2014. dec. 2. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy emiatt elveszítenéd akkor miért akarod elmondani?
2014. dec. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég esélyes, hogy ki fog derülni. Te HAZUDTÁL a barátodnak. Előbb kellett volna gondolkodni. Én kidobnálak. Nem azért mert lefeküdtél valakivel, hanem mert hazudtál.
2014. dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert kifog derülni,ebben biztos vagyok.Amikor a szemébe hazudtam,utána hetekig nem tudtam rendesen aludni,a bűntudattól.
2014. dec. 2. 08:39
 4/10 anonim ***** válasza:
a helyedben elmondanám (és az okot miért hazudtál korábban), mert akkor talán megbocsájt ha tőled tudja meg...
2014. dec. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülye a barátod, nem véletlenül kérdezett rá, valószínűleg sejti, és biztos hogy előbb-utóbb kiderül, te pedig mész a levesbe, ez van.

Nem is azért mert a szünetben mással voltál (mert ha nem jártok akkor azt csinálsz amit akarsz), hanem inkább azért mert a szemébe hazudtál amikor konkrétan rákérdezett (és ráadásul egy barátjával)......és jogosan dob majd ki.

2014. dec. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos,akkor feküdtél le valaki mással amikor épp nem voltatok együtt.Így ez nem minősül megcsalásnak.És igazából valószínűnek tartom hogy közben a pasid is szexelt mással.Tehát nem értem hogy mi a pasid problémája,hisz abban a három hónapban nem volt köztetek semmi.És semmi köze hozzá hogy kivel voltál.Az viszont nem véletlen hogy rákérdezett hogy lefeküdtél-e a barátjával.Szerintem tudja hogy mi történt.Tudod milyenek a pasik,szerintem a srác akivel voltál,pár közös ismerősnek biztos elmondta hogy megdugtam a...nőjét.
2014. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én eleve nem hazudnék a barátomnak, miért tenném?

Ha rákérdezett, akkor az lett volna a legtisztább, hogy ha elmondtad volna neki. Úgysem történhetett volna gond, hisz a szünetben tetted, nem a kapcsolatotokban, ergó ez szerintem nem megcsalás.

Viszont az, hogy a szemébe hazudtál, és ez szerintem hamarosan úgyis ki fog derülni, vagy már tudja is, akkor lehet, hogy dobni fog téged, mivel nem voltál vele őszinte.

És éppen emiatt fog lehet véget érni a kapcsolatotok, és nem amiatt, mert egy régi haverjával lefeküdtél.


Őszinteség nélkül hogy akarsz kapcsolatot?


Hát így most már eléggé kínos ez a dolog, de beszéld meg vele, és azt is mondd el neki, hogy miért hazudtál.

2014. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
buktad a projektet nyugodt lehetsz benne, legalábbis én biztos kivágnálak szo nélkül
2014. dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fel nem foghatom, ha valaki szeret egy embert, eleve minek tart szunetet, s ha szunetet is tartanak, hogy kepes kozben lefekudni massal? Ez nem szerelem, de meg csak szeretet sem. Mondd el neki, nem erdemli meg, hogy hazugsagban eljen. Nalad jobbat erdemel. Egyebkent, ha nem is mondod el, az elet vissza fogja adni hidd el. Nem ilyen jellegu dologban, de masban mar tapadztaltam ezt.
2014. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hazudni nem kéne tényleg.
2014. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!