Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetek túl egy szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek túl egy szerelmi csalódáson?

Figyelt kérdés
Sajnos elég válogatós vagyok, még ha nincs is rá okom, és fél éve találtam valakit, aki olyan, aki nekem való lenne. 3 hónapja kezdtünk el beszélgetni és találkozni, 1 hónapig jól ment minden azután kész vége, csak annyit ír h semmi baj csak most neki ilyenje van hogy senkire nem kíváncsi. De ez persze nem így megy, korábban ő is szerelmet vallott, én is, de neki mintha elmúlt volna csak nem akarja bevallani, csak rám ír néha hetente, már megkérdeztem h mi van de nem írja le h hagyjuk de azt se hogy ne. Persze tudom hogy semmi értelme ennek, de nekem ő nagyon sokat jelent, kb az utolsó esélyt látom benne és nagyon nehéz ezt annyiban hagyni, szinte minden percben rá gondolok. Valami tipp hogy tudnám elfelejteni vagy nem rá gondolni minden percben?
2015. jan. 3. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne légy túl válogatós, mert téged is kiválogatnak.
2015. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor addig nyaggatom őket, míg el nem mondják a bajukat. Nekem mindíg bevált, kivéve amikor nem.
2015. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!