Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy mást mondott az eszetek, mint a szívetek? Melyikre hallgattatok és jó döntést hoztatok végül?

Figyelt kérdés
Én most úgy vagyok, hogy az eszem azt mondja, hogy jól döntöttem, hogy szakítottam, mert tényleg sok tényező van, ami miatt nem működött volna és nem is változott volna semmi, hiába mondtam el a problémákat. Viszont a szívem meg teljesen az ellenkezőjét súgja és annyira nehéz, nem voltam még ilyen helyzetben...
2015. jan. 3. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam sokszor van így, csak bónuszként még a "testem" (hormonjaim) is beleugatnak így 3 vitás fél van... Sőt ha hozzámveszem hogy saját magamon belül is van még 2 féle véleményem... Akkor 5-6 vitázó "fél" van bennem
2015. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sokszor kerültem már ilyen helyzetbe, és mindig azt mondtam, hogy inkább a szívemre hallgatok, mivel nem akarok lemondani a saját érzéseimről. Sajnálatos módon ennek következtében rengetegszer pórul jártam, így manapság inkább az eszemre hallgatok, mint a szívemre. És hidd el nekem, ex-szel nem érdemes újra összejönni. Gondolj csak bele: Te felhúznád még egyszer a sz*ros alsógatyádat?
2015. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen problémák álltak fenn?
2015. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ajj ez megint olyan téma,mint a tyúk volt előbb vagy a tojás. Bár talán ez kicsit könnyebb,hiszen az érzelmeket lehet pótolni és egy szinten el is lehet nyomni. Viszont az ész ,ami vezet legtöbbször,hiszen ott mérlegelsz,hogy mit kéne,hogy kéne és rengeteg kérdésre lehet választ kapni magunkban. Van azaz eset is mikor a szív dominál és elveszi az eszed ,tehát erre pontos válasz nem lehet kapni. Az meg,hogy jó döntést hoztuk-e mindig csak a későbbiekben derül ki :)
2015. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ez a két tényező örök ellenfél marad. Ha a szívedre hallgatsz, akkor később kívülről azt mondod: "Ezt most miért kellett?"; Ha az eszedre: "Óh.. Bár ezt tettem volna.." Mondkét esetnek van hátránya. Nálam mondjuk az ész dominál, mert mégis csak az "életünkről" van szó, és ha valamit elrontunk, akkor annak nyoma marad valahol. Ha nem kezdeményezel, el se ronthatod. És esélyekkel teli van a világ
2015. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as: Legnagyobb probléma a találkozók hiánya volt. Ugyan nem egy városban lakunk, de nem olyan vészesen nagy a távolság és mindig ő mondta le a találkozókat és ezért persze úgy éreztem, hogy minden más fontosabb neki, mint én. 2 hónap telt el így és nem beszélt rólam senkinek sem, szóval ez is rádobott egy lapáttal még, hogy azt higgyem mégsem gondolja olyan komolyan. De persze ő állítja az ellenkezőjét, hogy fontos vagyok neki. Csak most is, nem tesz semmit, hogy megoldjuk a problémákat, hanem inkább beletörődik. Tehát nagyon úgy tűnik, az eszemnek van igaza...
2015. jan. 3. 23:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Én néha egyikre sem merek már hallgatni..


Volt, mikor az eszemre hallgattam, és életem egyik legjobb döntése volt.. :)


Volt, mikor megintcsak az eszemre hallgattam, a mai napig úgy vagyok, hogy kár, hogy nem a szívemre hallgattam..


Döntéseinknek így kellett történnie, mert mindenesetre tanulhatunk belöllük.. Ha egy kicsit is faj, ki kell bírni, idővel el fog múlni! :)

2015. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2015. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lány.
2015. jan. 5. 19:54
 10/10 anonim ***** válasza:
egy szakítás után nehéz lépni, nem?
2015. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!