Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szebb lennék, többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szebb lennék, többször kívánna a párom?

Figyelt kérdés

Olyan sokszor mondja hogy fáradt... És tudom hogy tényleg az, borzalmas rosszul alszik, de a kapcsolatunk elején volt ereje sokszor szexelni, most már olyan sokszor koptat le.

Nem vagyok elég szép, szexi hogy fenntartsam az érdeklődését?

Fiúk, ti hogy vagytok ezzel? Szexi lánnyal is vagytok fáradtak, vagy csak ha nem olyan szexi, és/vagy unjátok?


2015. jan. 4. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szép lennél sem biztos, hogy többször szexelnétek. Vannak olyan hormonális tényezők amik befolyásolják. Például a tesztoszteronszint, ami ha rosszul alszik valószínüleg alacsony. Régen mennyit szexeltetek? Most?
2015. jan. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Régen, ha együtt töltöttük a hétvégét, minden reggel meg este, meg néha napközben is letámadott. Most reggelente, de akkor se mindig.

És nekem hiányozna a több, mert utána van hogy 2 hétig nem tudunk így együtt lenni. Ha együtt laknánk, egy rossz szavam nem lenne a naponta-kétnaponta egy alkalomra, de így... :(

2015. jan. 4. 01:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Rugd ki. Az uj pasid oda lesz Erted. Nem lehet mast tenni. En ezt mar sokszor ateltem. Nincs ra gyogymod. N
2015. jan. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj fel a tinderre ott sok jopasi keres szexet!
2015. jan. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg fáradt. Mi azóta szexelünk megint sokat, amióta munkanélküli a párom :D

Előtte mindig fáradt volt, fájt a dereka, lába, mikor mi. Én is úgy éreztem már, hogy csak kifogás lesz. De ahogy megszűnt a gond, visszajött a kedve.

Már csak az a kár, hogy senki nem fizet azért, hogy egymással szexelünk :D

2015. jan. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!