Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy bízzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés

A barátomnak előttem volt egy 4 éves kapcsolata, és csúnyán véget ért, ugyanis a lány a szeme láttára csalta.

Azóta nehezen bízik a nőkben. Több barátnője lehetett volna, mégis engem választott, mert bennem megtalált mindent, amit keresett. Úgy érzem, még nem bízik bennem úgy, ahogy kellene! Hogyan tudnám neki bizonyítani, hogy nyugodtan megbízhat bennem? Néha úgy érzem, hogy nem hiányzok neki, ha viszont együtt vagyunk érzem, hogy szeret.. 18L



2015. jan. 4. 11:33
 1/10 anonim válasza:
Ne menj nélküle bulizni meg hasonló helyekre pl.
2015. jan. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szokásom, sőt nem is nagyon járok el, ha igen,akkor pedig vele.
2015. jan. 4. 11:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenkit ér csalódás, nem a te dolgod feldolgozni helyette.
2015. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az igaz, de néha olyan távolságtartó velem, ezért gondoltam, hogy még idő kell neki, bár már majdnem 1 éve az előző kapcsolatának.
2015. jan. 4. 11:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez majd kialakul, nem kell erőltetni. Csak légy türelmes és éreztesd vele, hogy fontos a számodra.
2015. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Éreztetem, csak olyan ritkán találkozunk, sok a dolga! :(
2015. jan. 4. 11:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Szóban és tettekben is tudasd vele, hogy benned megbízhat és soha sem fogsz olyat tenni, mint a volt barátnője!
2015. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs bántani Őt!
2015. jan. 4. 12:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra is vigyázz, ne az legyen a vége, hogy erre hivatkozva csak kihasznál. Ha nem áll készen egy rendes kapcsolatra, senki sem várja el, hogy fuss utána.
2015. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta, komolyan gondolja ezt velem, csak néha nem látom, hogy tényleg!
2015. jan. 4. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!