Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy férjem bízzon bennem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az előző felesége nagyon átverte, és ezért nem nagyon bízik meg senkiben, így velem szemben is szokott sokszor bizonytalan lenni. Mindig minden mozdulatom érdekli, hogy ide meg oda miért mentem, és mit csináltam stb. Pedig már sokszor mondtam neki, hogy én nem vagyok olyan, de ennek ellenére is így viselkedik.
2014. márc. 18. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

várj türelemmel amíg magától rájön

addig nagyon vigyázz, hogy még véletlenül azt érezze,hogy nem vagy őszinte vagy ilyesmi

2014. márc. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jaj, ne kelljen már egy házasságban tojáshéjakon járkálni.

Nem értem, miért házasodik össze két ember, ha nincs köztük bizalom.

Valahogy oldjad meg, de ne várjál tehetetlenül.

Ha ennyire fél, akkor valamit úgyis fog találni.

Beszélj vele, ha nem használ, akkor pszichológushoz kell küldeni.

2014. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pszichológiában ez letükrözésnek hívják, remek módszer a féltékenyek ellen. Tedd te is pontosan ugyanezt, hogy rájöjjön milyen fárasztó bizonygatni az ártatlanságát és egy folyton beszámolni minden percéről. Általában egy hét alatt leesik nekik.
2014. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
reszvetem, ugyan az a cipo 27 eve
2014. márc. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!