Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érhetném el, hogy bízzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el, hogy bízzon bennem és felvállaljon?

Figyelt kérdés

Az elmúlt éveim folyamatos csajozással teltek, szexen kívül senkivel nem volt semmi, az viszont nagyon sokszor. Előtte volt két kapcsolatom, ahol megcsaltam a barátnőimet, és egyébként is vannak még rossz dolgaim, de most maradjunk ennél a vonalnál. Ezek sajnos tények, amiken változtatni már nem tudok, de a "barátnőmnek" minden elmeséltem, a legrosszabb részleteket is.

Ő az első pillanattól kezdve megfogott, azon túl hogy egy gyönyörű lány, tényleg hihetetlenül gyönyörű, azt vettem észre, hogy mégse ez az, amiért folyton rágondolok, hanem azon járt az agyam, hogy miket mesélt magáról, vajon hogy sikerülnek a zh-i, milyen vicceket mesélt és állandóan csak azt vártam, hogy láthassam, vagy legalább írjunk egymásnak.

Magamnak is nagyon nehezen ismertem be, de belé szerettem. Nagyon. És tudom, hogy az érzés kölcsönös, és gyakorlatilag minden napunkat együtt töltjük, de mégse akar a barátnőm lenni. Azt mondta, hogy sose tudna megbízni bennem a múltam miatt, mert nyilván korábban is bíztak bennem a barátnőim, de mégis átvertem őket... Tényleg nagyon bánom ezeket, életem legnagyobb hibái, de azok a kapcsolatok nem szerelmen alapultak, nem is gondoltam akkor még, hogy valakivel ennyire jó is lehet együtt lenni... És a másik dolog: én elhívtam vidékre a családomhoz, az összes barátomnak bemutattam, az életem minden részébe bevontam őt, viszont ő azt mondta, hogy nem szeretne engem bemutatni senkinek, mert később csak lesajnálnák, hogy milyen naiv volt.

Tudom, hogy nem sok esély van rá, hogy elnyerjem a bizalmát, de bármit megtennék érte. Mit tehetnék, hogy bízzon bennem?

Leginkább nők válasza érdekelne!

22F


2014. máj. 13. 02:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Bolondítsd magadba. Ha vele vagy ne nézegess más nőket, ne is beszélj róluk. Járj a kedvében. Írd le neki egy levélben (kézzel írva), hogy mit gondolsz, mit érzel.
2014. máj. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2014. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kutyából nem lesz szalonna
2014. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Undoritó egy pasi lehetsz jó nagy K-val
2014. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez de cukiii:)

szerintem is próbáld bebizonyítani neki, hogy érte érdemes változni, és hogy mások tényleg hidegen hagynak már, mutasd ki bátran neki az érzéseid,ne szégyelld,főleg ha kölcsönös. Lepd meg apróságokkal(de ne túl drága dolgokkal),szervezz romantikus programokat,kísérd haza, ilyen apróságokkal könnyen megváltozhat a véleménye,és végül beadja a derekát:) Sok sikert*-*

2014. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje ismered őt? Mióta vagytok együtt?
2014. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!