Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen hamar túl lenne rajtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hamar túl lenne rajtam?

Figyelt kérdés
Hirtelen felindulásból de közös megegyezéssel szakítottunk a párommal egy héttel ezelőtt.Akkor és rá pár rá még nagyon sokat sírt és nagyon szép dolgokat mondott,látszódott hogy megviseli a dolog. Tegnap felhívtam hogy beszélgessünk egy picit. És kérdés nélkül azt mondta hogy belátja jó döntés volt a szakítás igen így már nem lenne ugyan az a dolog, és most jól érzi magát nélkülem. Azért ez szarul esett. Szerintetek ilyen hamar túl tette magát a szakításon?? Vagy igazából most van a legmélyebb ponton és csak azért mondja ezt hogy leplezze az érzéseit??
2015. jan. 4. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük csak,hát őő igen,túl van rajtad.
2015. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már kisírta magát. Én el tudom képzelni, hogy egészséges ember nem lesz hónapokig depressziós egy szakítás miatt.
2015. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítottál, akkor mégis mit vártál? Azt, hogy megint várni fog és úgy fog tenni, mintha semmi sem történt volna?
2015. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kétesélyes dolog,vagy igazat mondott,vagy nem.Mindenesetre ha szereted,akkor elengeded,és belátod,hogy ami nem megy,azt nem kell erőltetni.Most még biztosan szar mindkettőtöknek,de majd lehiggadtok.Még az is esélyes,hogy tiszta fejjel,később jobban tudjátok a kettőtök dolgát tisztázni,de szerintem most még hagyd!
2015. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mentálisan,lelkileg amúgy egészséges embert is tud sokáig tartó depresszióba taszítani egy csalódás,mert olyan szinten megviseli.Ezt mindenki máshogy,másképpen dolgozza fel.Vannak lelkis emberek,akiknek ez tovább tart.Csak úgy megjegyzésképpen.
2015. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy egy szakítás egyik napról a másikra történik, valami elvezetett idáig titeket. Valószínű,hogy az elmúlt időszakban több dolog hatott rá/rátok,ami miatt ő ezt már le tudja zárni, lehet hogy már régebben lezárta magában,eltávolodott tőled. Biztos szeretettétek egymást,és most ez rosszul esik,de egy szakítás mindig fájdalmas. Idővel jobb lesz.
2015. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!