Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még a barátnőm?

Figyelt kérdés
(így 7hete kb az van,hogy annyira már nem foglalkozik velem,úgy mint régen,ha írok neki,ak kb egy fél óra múlva ír vissza vagy néha több(eddig 2perc és vissza írt)meg így oda ülők mellé,megölelem,de semmi viszonzást nem érzek,egy rossz szó és elkezd hisztizni,megkérdezte h szeretem-e,meg közös programokat nem is akar(pl nézünk egy filmet,eddig odaig volt a közös filmezésért)megkérdezem,mi baj,hogy ilyen fura,erre csak annyit választ kaptam,hogy unalmas már ezek a dolgok..én nagyon szeretem őt és nem szeretném,h vége legyen.
2015. jan. 4. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vége lesz barátom sőt,már vége is van,nyugodj bele...A csaj meg nem őszinte szerintem úgyhogy ne is sajnáld.
2015. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talált egy nálad jóképűbb kant, aki már valószínűleg dugja is, de nincs annyi gerinc benne, hogy szakítson.
2015. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hu te rendesen át vagy verve.

Már rég nem rád izgul.

2015. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ettől féltem,sajnos mindig így járok..
2015. jan. 4. 16:52
 5/8 Lyon ***** válasza:
100%

,,Unalmasak már ezek a dolgok"

Barátom, ha fordított lenne a szituáció és te ilyet mondanál neki, te lennél a legnagyobb szemét a világon. Tipikus szakítás előtti duma, mindegy, ki mondja.

Ennek vége van, inkább te vess véget neki, így neked is könnyebb lesz.

2015. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én imádom a barátomat, nekem az sem unalmas, ha nem csinálok semmit, csak nézhetem őt órákig.

Szóval szerintem nem szeret már :/

2015. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

,,Ébren vagyok! Sajnos ez nem csak álom

Ködbe borult minden, a kezedet nem találom

Egyedül, mint régen, csak a Magány a társam

Hogy mi lesz velem, nem tudom, engedd Uram, hogy lássam!,,

2015. jan. 4. 17:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne szakíts vele, csak tegyél fel neki egy kérdést. Mondd meg neki, hogy úgy érzed nem szeret már úgy mint régen, és ha ez tényleg így van, akkor nincs értelme hogy együtt legyetek. Ha a szakítás lehetőségének hallatán elkezd hevesen ellenkezni, hogy ne, akkor szerencséd van, mert csak egy rossz periódusa volt. Ellenkező esetben, ha hidegen hagyja a dolog, akkor bizony vége van. Őszintén remélem az ellenkezőjét!
2015. jan. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!