Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghalt a barátnőm macskája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt a barátnőm macskája és most egész nap csak bőg, még szexelni se hajlandó velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
én nem értem hogy lehet egy ilyen dög miatt ennyit zokogni, miért ilyen bolond a nőm? 22F

2015. jan. 4. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
fake
2015. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
mert kozelt állt hozzá bammeg azért.. te meg inkább vigasztald meg és ne megint a farkadra gondolj.. érzéketlen disznó xd
2015. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
A szexhiányt megértem, az egész napos bőgés viszont nekem is sok lenne. Majd feldolgozza és akkor jobban lesz.
2015. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Megérthetnéd. Biztos közel állt hozzá.
2015. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 NewFreeee ***** válasza:
11%
Szopás kidugítja az orrjáratot elvileg. Vesd fel neki az ötletet, ha elfogy a zsepi.
2015. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
támogasd...
2015. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi megértés nincs benned? Hát grat..
2015. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Ne legyél már ennyire kegyetlen, b@sszus! Nagyon sok ember - akárcsak jómagam - imádják az állatokat és nem is igazán állatként tekintenek rájuk, biztosan a barátnőd is ilyen. Emiatt nem h*lyének kell nézni, hanem inkább próbáld meg megnyugtatni. Bár, ha csak ilyen érzéketlen stílusban tudnál vele beszélni erről, akkor inkább hagyd békén és ne hozd föl szegénynek!
2015. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy a szemedben egy dög, de neki sokat számított. Ne legyél érzéketlen, próbáld inkább vigasztalni valahogy.
2015. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

vannak akik nagyon szeretik a háziállatukat.

Így nem tesznek különbséget az emberi és az állati szerettek elvesztése közt.

Ha neked halna meg valamelyik rokonod, te se akarnál szexelni egy darabi.

Inkább legyél jó partner, és vígasztald, legyél támasz.

Ha már ennyire szerette azt a macskát.

2015. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!