Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire "muszáj" sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "muszáj" sokat szexelni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel immáron fél éve vagyunk együtt. Távkapcsolat, rendszerint, csak hétvégente vagyunk együtt. Most azonban több időt voltunk egymás társaságában.

4 napot töltött nálunk (ebből ugye egy napot fel emésztett a szilveszter, meg az utáni pihi)és mindösszesen 2x szexeltünk.

Egy átlagos hétvégén sem szoktunk többször.

Picit aggódóm hogy nem szerethet, vagy nem vonzódik hozzám?

Noha nagyon szeret a közelemben lenni, mindig fogjuk egymás kezét, mindig hozzám bújik pl az ágyban is.

Az utóbbi pár hónapban voltak "női" gondjai, nem nedvesedett úgy, sokszor fájt neki az együttlét...:( Lehetséges hogy ezek miatt nem kívánja annyira?!

Megbízom benne maximálisan.

23/F, 22/L



2015. jan. 4. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted ezt mi honnan a lekváros kutyafüléből szopjuk ki?!

Kérdezd meg őt!

2015. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Túl azon, hogy huszonévesen nem kéne távkapcsolatban élni, igen, lehetnek női gondjai.
2015. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 CptTomato ***** válasza:
37%
Annyit muszáj amennyi a nagyobb étvággyal rendelkező fél minimális igénye....de ha ezt akarjátok fenntartani jobb ha felkészültök h csalás vagy szakítás a vége... amúgy a közép út a jó ha az egyik egy héten 3x másik 7x akar... akkor az 5 az elfogadható(nem a minimális)... szerintem. De mivel ezt számszerűsíteni olyan mint ha a naptárba beírnád hogy 2015.03.07 14:39 szexelni fogunk.... ezért inkább csak próbáljatok spontánok lenni.... Ezentúl meg ha gondjai vannak a szexel akkor vedd azt az időt amit előjátékra szántál eddig és legalább duplázd meg.
2015. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb ha megbeszéled vele ezt, főleg ha annyira bíztok egymásban tudnotok kell őszintén beszélni a problémáitokról. De tényleg elveheti a kedvét egy nőnek a szex fájdalmasságától való félelem, akkor nem tud ellazulni és élvezni sem fogja értelemszerűen. Ülj le vele és nyíltan beszéljétek meg.
2015. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Picivagyok válasza:

Muszájnak semmi sem muszáj, a szex is olyan, hogy mindenkinek mások a szexuális igényei, mind minőségi, mind mennyiségi értelemben. Sok minden befolyásolhatja a libidót, hogy a barátnődnél ez konkrétan micsoda, azt itt nem fogja tudni senki megválaszolni. Lehet a női gond is benne van, lehet a szilveszter is, az is lehet, hogy nem kíván már annyira (bár ezt kétlem azok alapján, amit leírtál), stb.

Konkrétan volt olyan, hogy elutasított, vagy csak nem volt annyi alkalmatok szexelni? Mert ez sem mindegy.

Nyugodtan rákérdezhetsz a barátnődnél, mert mi itt csak találgatunk, de pontos választ ő fog tudni adni.

Hajráá! :)

2015. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igazábol csak az érdekelne, másoknál ez a szám (szec per hét) kb mennyi. Jo oké kár összehasonlítani embereket, stb, de mégiscsak van egy átlag valahol...


Lett volna alkalmunk...csak valahogy sem én sem ő nem kívánta többször...jobb volt csak ténylegesen összebújni, filmezni, pihenni, az elmúlt napokban.


Sajnos nekem anyagilag egyenlőre nem kivitelezhető a huszonévesen összeköltözés egyenlőre.

2015. jan. 4. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egyéni, hogy kinek mennyi az igénye, szerintem teljesen felesleges átlagolni aztán ehhez mérni, hogy úristen mi kevesebbszer csináljuk, akkor rossz a mi kapcsolatunk, vagy úristen, mi többször csináljuk, akkor jobb a kapcsolatunk... Személyes példát említek most. Én is csak hétvégén tudok együtt lenni a barátommal, bár nem távkapcsolat, de nem megoldható hétköznap, ez most mindegy. Mi átlagban 2x csináljuk egy hétvégén. néha 3x. Most mi is több időt tudtunk együtt lenni, 3 nap alatt kb 5x szeretkeztünk, ezeken kívül pedig volt mikor csak orálisan elégítettük ki egymást. Most épp ilyen hangulatban voltunk, de van olyan hétvége, mikor csak 1x csináljuk. Ez sok dologtól függ. Nekem is voltak női problémáim akkor volt, hogy 2-3 hétig nem igazán volt semmi. Szerintem felesleges ezen aggódni. Pláne, ha mindketten szívesebben pihentetek, mint hancúroztatok. Akkor lenne gáz, ha mondjuk te heti 5x akarnád csinálni, a barátnőd meg 2x. Olyan meg, hogy "muszáj" itt nincs, semmi nem kötelező. :) 21/L
2015. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hanariko ***** válasza:
Ha egyikőtök sem kívánta többször akkor mi a baj? Ha meg összebújtatok, akkor végképp nincsen gond szerintem. Mármint olyan gond, hogy már nem szeretne, nem vonzódna hozzád. Lehet bejátszanak valóban ezek a "női gondok", tényleg beszéljetek róla. De nem kell feltétlen minden nap, minden pillanatában szexelni, csak "ahogy jön". :)
2015. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:

Nem is értem, miért jut eszedbe ilyesmi, amikor elmondásod szerint szex nélkül is tök jól éreztétek magatokat :-/

Szeretkezni akkor kell, amikor megkívánjátok egymást és a körülmények is adottak az intimitáshoz. Ennyi! Nagy ívben tojjátok le azokat akik konkrét gyakorisággal jönnek, ami alatt ciki, vagy gáz, vagy már nem is szeret, vagy biztos megcsal. Ez nem így működik.

A kevés nedvesedést pedig hosszabb előjátékkal, és/vagy síkosítóval lehet ellensúlyozni.

Hajrá :-)

2015. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!