Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (L kérdés) ilyenkor mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(L kérdés) ilyenkor mi a teendő? Egyáltalán mitől van ez?

Figyelt kérdés

lefeküdtünk a barátnőmmel és semmit nem éreztem (se érzelmileg se "úgy").. már elég régóta együtt vagyunk és ez csak most fordult elő... úgy érzem, az én hibám :s

többször is voltunk együtt!



2015. jan. 4. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Biztos kicsi volt a műpénisz amit használtatok vagy túl szárazak voltatok.
2015. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ennyi Kiheverted... Előfordult..de az is lehet hogy csak egyszeri...
2015. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

első: nem használunk ilyesmit. nincs rá szükség, soha nem is volt és nem is lesz.

második: lel

harmadik: annyira gáz :s nekem is és neki is...

2015. jan. 4. 19:13
 4/16 A kérdező kommentje:
amúgy nyalt, és nedves is voltam.
2015. jan. 4. 19:15
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha érzelmileg sem, akkor miért? :O Máskor csókolózzatok és simogassátok egymást tovább. Nem kell rögtön könyökig betolni ;D Legyetek játékosabbak.
2015. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg még párszor ha akkor is így végződik, akkor arra csak...érted akkor ennyi
2015. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
xD nem toltunk be semmit mondtam! hosszú volt az előjáték és én kezdtem.. érzelmileg úgy értettem hogy kezdek attól tartani h már nem szeretem.. vagyis nem vagyok benne biztos :s néha másra vágyok, de nélküle meg rossz lenne.. szóval, ez ilyen bonyolult :S neki még nem mondtam.. nem akarom megbántani
2015. jan. 4. 19:21
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez az egészséges ragaszkodás meg az a tény hogy happik voltatok/vagytok...
2015. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
tehát ez így marad? :s vagy olyan lesz mint régen?
2015. jan. 4. 19:32
 10/16 anonim ***** válasza:
Ó a kémia kiszámíthatatlan... Lesz ami lesz.. De egy alkalom nem ügy!
2015. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!