Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ekkora hasonlóság két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ekkora hasonlóság két ember között? Ez lenne az a bizonyos igaz szerelem?

Figyelt kérdés

Pár éve megismerkedtem egy férfival. Mindent el lehet róla mondani, csak azt nem, hogy "jó pasi".

Kövér, erősen őszül és kopaszodik is... Nem találtam benne semmi vonzót... eddig...



3 hete hozzáért a kezemhez, amikor odaadtam neki valamit. Mint valami villámcsapás, úgy futott rajtam végig az érzés... Valószínű, hogy neki is hasonló lehetett, mert nagyon zavarban volt azután, akárhányszor találkoztunk.


Egyik nap egymás mellett ültünk és hirtelen a vállamra hajtotta a fejét és lehetett érezni, hogy minden feszültség kimegy belőle. 3 órán keresztül ültünk összebújva egy szó nélkül.


Két nap múlva megcsókolt, harmadik napon, minden gátlás nélkül kötöttünk ki egymás mellett az ágyban. (mindketten nagyon szégyenlősek vagyunk)


Napi 10-12 órát beszélgetünk és már versenyt csinálunk abból, hogy ki hogy látja a világot.

Feltesszük egy kérdést, mindketten ráírjuk a választ egy papírra és csak utána bontjuk ki.


Eddig egyetlen dologban különbözünk, ő nem szereti a gyümölcslevest én pedig igen...

Pedig már lassan átbeszéltünk minden témát, a kedvenc könyvtől, a vallásokon át, a szexig, de nem találtunk olyat, amiben ne értenénk egyet...


Azt érzem, hogy saját magam találtam meg benne.

Viszont kicsit ijesztő és zavarba ejtő, mert ilyet még sosem tapasztaltam. Azt mondja, hogy ő sem, pedig jóval több kapcsolata volt, mint nekem.


Mi a véleményetek erről?


2014. dec. 14. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
nem hiszek a szerelemben,csak az ösztönben,de szerintem a srác,próbálja hozzád igazítani saját magát.Hogy elhidd.Ezt hívják papucsnak.
2014. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a párommal olyannyira hasonlóak vagyunk, hogy amikor összejöttünk, el sem mertem hinni, hogy amiről azelőtt csak álmodni mertem, vagy még azt sem, azt megtaláltam egy nőben.

Nem azt mondom, hogy mindig mindenben egyformák, de a lényeges dolgokat ugyanúgy látjuk. Ez számít. Valami különbség kell :)

2014. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán lehetséges. Talán tényleg igaz, amit mondasz.


Ez esetben nagyon szerencsések vagytok :)


Persze lehetséges az is, hogy színjáték, ahogy egy másik hozzászóló mondta, de miért lenne az? Miért játszana valaki napi 10-12 órát és próbálná kitalálni a gondolataidat és meghazudtolni a saját véleményét? Csak a szexért ennyi mindent tenni olyannak, akinek már több kapcsolata is volt, nem hinném hogy megérné az erőfeszítést.


Engem mindenesetre nagyon érdekel a történetetek :) Lehet véletlen egybeesés is, de eléggé megdöbbentő azért. Az a villámcsapásszerű érzés...


Ez már túl szép, túl romantikus :) De nekem igaznak tűnik

2014. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam is, papíron játszunk :)Külön papíron, így szinte lehetetlen, hogy megjátszaná magát.


Tegnap este elmentünk vásárolni és az önkiszolgáló kasszánál pár tétel után elkezdtem neki adogatni az cuccokat, vonalkóddal az olvasó felé fordítva. A harmadik után észrevette és beleborzongott...


A másik érdekesség, amikor egymás szemébe nézünk, elkezd remegni mindkettőnk arca. Ilyenkor nem izgalmat vagy idegességet érzek, hanem valami végtelen és megmagyarázhatatlan nyugalmat.

2014. dec. 14. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez tök romantikus :) Végre olvasni itt valami jót is!

Amúgy most elkezdtem hinni benne, hogy tényleg létezik ez a "lélektárs" (vagy lelki társak) dolog… Bár mindig úgy képzeltem, hogy az csakis első látásra szerelem lehet, vagyis a társak rögtön felismerik egymást, de úgy látszik nem így van :)

2014. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, írnál arról hogy mik azok a fontosabb dolgok, nézetek, vélemények, amiben egyeztek? Amiket említettél, vallás, szex, kedvenc könyv. Akár privátban is elküldheted. Érdekelne mik ezek a dolgok pontosan.
2014. dec. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!