Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elutasítotok egy pasit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elutasítotok egy pasit, majd rájöttök hogy mégis hiányzik, léptek az ügy érdekében?

Figyelt kérdés
Szval nem a sráccal volt a baj, csak a csaj nem tudta eldönteni h mit is érez. A fiú pedig nem akart várni a lány válaszára. Így a lány nemet mondott. De később megbánta, mert hiányzik neki. Lépnétek? Vagy már hagynátok lesz más....

2015. jan. 4. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
hát próbáld meg, hátha
2015. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen YES!!
2015. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:

Biztos, ha lány lennék. DE ez senki életében nem fordult még elő, a fiúk részéről, szerintem ne most törd meg ezt a sort.

25/F

2015. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en leptem a pasi fele de hiaba.....
2015. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen. Ettől függetlenül nem tepernék utána, mert valószínűleg a kapcsolat hátralevő részében hallgathatnám az ezzel kapcsolatos sérelmeit a srácnak, mindent ezzel akarna hárítani. Egy kapcsolat amúgy sem úgy működik, hogy rábólintanak a felek, mondván, "járjuk!", aztán járnak, hanem szép lassan kibontakozik. Biztosan nem ő lett volna az "Igazi", hidd el nekem.
2015. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!