Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Úgy egy éve ismertük meg egymást, barátokon keresztül. Novemberben kezdtünk el randizgatni. Amik szerintem jól sikerültek, én jól éreztem magam. Csóknál több nem volt küzdtünk, de szilveszterkor bevallotta, hogy többet is érez irántam. Én ennek örültem mert ő sem közömbös nekem.

Azonban napok óta szinte alig válaszolt abszolút nem keresett. Ma pedig látom, hogy kapcsolatban van egy olyan lánnyal akiről ezelőtt még sosem hallottam.

Jogosan gondolom, hogy csak szórakozott velem? Vagy mi történhetett?


(Én 18 L, ő 21 F)


2015. jan. 4. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi történhetett? Részegen mondott valami szarságot, azóta szégyelli.
2015. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem hagytad magad időben megbäszni :D
2015. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal jó a meglátásod.

Nem volt épp jobb, te voltál a jó. Utána mégis jött egy jobb. Örülj neki hogy ez most történt meg, és nem mondjuk fél vagy akár egy évvel később...

Intelligens nőnek tűnsz, szívesen megismernélek.

2015. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ezek szerint igen, csak szórakozott veled. Ne is foglalkozz vele.
2015. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak egy kis játék voltál neki semmi más. Hagyd,nem erdemli meg,hogy foglalkozz vele:)
2015. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eldöntötte azt, hogyha szilveszterkor sem tud megdönteni, akkor keres mást.
2015. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért csak sajnálni tudom, ha azért viselkedett így mert alig több mint egy hónap után nem feküdtem le vele. Én nem vagyok olyan lány aki csak úgy odadobja magát bárkinek, de ő ezt már a legelején tudta.

Akárhogy is 3 nap múlva kapcsolatban lenni valakivel nekem fura... Nem értem a viselkedését, ez teljesen ellentétes azzal mint akinek megismertem.

2015. jan. 4. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani ,de sok férfi már csak ilyen. nagyon sok ilyen típust ismerek,és sajnos te is kifogtad. soha nem mondanád meg ,hogy másnak is csapja veled egyidőben,sőt az a jellemző rá,hogy 4-5 lánynak is egyszerre,folyton vadászik. szerintem a másik lánnyal már régóta ismerkedett ,gondolom szebb volt mint te és ezrét vele jött össze. de hidd el fog még ő keresni téged,már csak azért mert le akar fekteti
2015. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!