Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Daniel142 kérdése:

Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
Van egy lány "barátom",akivel igen jól voltunk, mellette aludtam, smár, de szex nem volt. De ő mindig azt mondta hogy csak barátság, meg idő kell neki...jó még ekkor sem flörtöltem más lánnyal, de mikor össze jött megint a volt barátjával, utána meg egy másik sráccal, akkor kezdtem "könnyű vérű lányokkal" foglalkozni, de akkor meg vérig volt sértve. Pár napja rám ír, aztán a végén érzelegtünk egy kicsit aztán nézem adatlapját, hogy megint vmi gyerekkel kapcsolatba van....tegnap megint rám ír, hogy hiányzok meg, szeret stb. közbe van a barátja..nem ilyen volt miért változhatott meg 2 hónap alatt ennyire? Várhatok vmit a lánytól(nem szexre gondolok)??
2014. okt. 24. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
r**anc
2014. okt. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem ilyen volt, már lassan 3 éve ismerem, az utóbbi kb 2 hónapba lett ilyen "szétszórt" XDD
2014. okt. 24. 09:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem beszélnék vele többet.
2014. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keress mast!
2014. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jót ne várj tőle. Amolyan pótlék lehettél neki, akihez akkor fut, ha éppen nincs olyan pasi a láthatáron, akivel összejöhet. Tudta hogy tőled megkapja a figyelmet, és a törődést, mert tudja hogy érdekel téged. Ő ezzel vissza is él, mert amint megtetszik neki valaki, azzal összejön, majd ha szakít, rohan hozzád... Keress olyan lányt, aki értékeli a figyelmed. :)
2014. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudja, hogy mit akar, de azért próbáld meg megdugni.
2014. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
eddig nem is kerestem, ő írt rám, de azt is azért mert az anyja kitett egy képet rólam meg a lányról facéra, és hogy ne mondjam el, hogy van barátja...
2014. okt. 24. 09:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, nem tudja mit akar. Lövése sincsen mit csináljon és miért. Nem stabil személyiség még.


Te jól csináltad. Korrekt voltál amikor napirenden volt ő, amikor összejött a régi pasijával tovább áltál és más lányokkal ismerkedtél.

Ő meg besértődik.

Már csak meg kéne neki mondani, hogy "cica, majd ha tudod is mit akarsz akkor hívj"


És de, a szexre gondolj! Ha ő akar valami viselkedjen is úgy! Ha lelkizni akar ott vannak a barátnői.

Te férfi vagy. Lehet szex, lehet kapcsolat, de a lelkizést hagyja meg másnak.

férfi vagy. Viszont nem vagy kabát amit akkor akaszt le a szögről amikor ő akarja és akkor vissza amikor ő akarja.


Egyébként a "lelkizek vele akkor biztos bejövök majd neki" módszerben kódolva, hogy "jóbarát" fiókba kerülj. (friendzone) Meghallgatjuk a lányt, de nem lelkizünk.

Leegyszerűsítve és pontatlanul sarkosítva:

Alapszabály, hogy akivel nem volt szex annak nem érdekel a lelkizése!

2014. okt. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Htt ez elgondolkodtató, de igazatok van nem vagyok vmi donhuan de majd rájön mikor csak másnak arra kell majd, hogy széttegye csak a lábát...nem kalapolok egynek se, és ahogy írtátok nem leszek az akit rángathat...köszönöm :D
2014. okt. 24. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!