Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg túl sok, és faggatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg túl sok, és faggatásnak minősül?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk a barátommal, tegnap előtt este beszélgettünk neten, ő elment aludni, én még fent voltam és csomó dolog eszembe jutott amire kíváncsi vagyok tőle, így szépen leírtam (6 kérdés), aztán elküldtem neki hogy majd válaszoljon másnap. Ilyesmik, hogy pl neki milyen fehérnemű tetszik egy lányon, az egyik játékomhoz kértem tanácsot, ilyen random dolgok, semmi durva.

Aztán csak nem válaszolt másnap, rákérdeztem miért, azt mondta nincs kedve a faggatáshoz...

Most tényleg rosszat csináltam ezzel?


2015. jan. 4. 21:51
 1/8 Noren1989 ***** válasza:

Nem, asszem 6 kérdés, az még vigan nem a túl sok kategóriás, legalábbis nálam.

25/F

2015. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Abszolút semmi rosszat nem csináltál. Csak nem szeret annyira, nem érdekled őt teljesen.
2015. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem faggatas
2015. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már itt is faggatózol?!


Amúgy miért nem inkább megkérded tőle, élő szóban?


Ha már te írásban teszel fel neki kérdéseket, az is elég hülyén néz ki, nem?

2015. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért, akkor hogy kommunikáljak vele, amíg nem vagyunk együtt? o.O Nyilván ilyen tényleg fontos dolgokat élőben beszélünk meg, de szerintem az hogy milyen bugyi jön be neki, meg hogy kell valamit csinálni egy videojátékban, nem olyan horderejű téma, hogy ne lehessen írásban megvitatni :D
2015. jan. 4. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt én értem, de ha a nejemtől kapnék egy hat pontos listát, az a legkevesebb, hogy furcsán néznék rá.
2015. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
milyen listát? írtam neki egy üzenetet, amiben kérdeztem tőle dolgokat :D
2015. jan. 4. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!