Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már faggatásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már faggatásnak számít?

Figyelt kérdés

A barátommal mindig beszélgetünk skypen, hogyha haza ért a suliból, régebben már háromkor feljött és dumáltunk egy csomót, most meg mindig késik egy csomót, és nem is mond semmit hogy mi volt. tudom, hogy ilyenen nem kéne pattogni, de engem érdekel hogy mégis merre van. Ha csak szimplán rákérdezek hogy merre jár mostanában az faggatás vagy egy tök átlagos kérdés?


Ez az első kapcsolatom, szal azért kérdezek ilyen hülyeségeket. Csak mindent jól akarok csinálni. :$


15/L


2014. dec. 10. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Tök átlagos kérdés, nem faggatás.
2014. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Csak mindent jól akarok csinálni."


Ebbe fogsz belebukni, mint én

2014. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!