Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgyérzem nem szeretem a barátom. Hogy járjak utána h s szeret-e?

Figyelt kérdés

1 hónapja járok a barátommal. Én szeretem, és Ő is azt mondja folyton, hogy szeret.és mégis úgy érzem, hogy nem szeret... és sztem nem alaptalanul.. csak nem tudja kimutatni? vagy tényleg nem szeret? hogy tudhatnám meg?

csak azért van velem, mert aztakarja? vagy tényleg szeret?? aaaj segítsetek..

16/L


2010. febr. 5. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
aaaj.
2010. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
aaaaaajajajajjjjjjjajjjjjjj
2010. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kérdezz rá.. mond meg neki mit gondolsz.. de ennek a kapcsolatnak így nemnagyon van jövője úgy látom :( nem elkeserítés képpen mondom
2010. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miből gondolod h nem szeret?????? basszus miért kéne mondania minden egyes nap? ráadásul 1 hónap után.az ,ég marha kevés.ha arra kellenél már rég felhozta volna.vagy felhozta már? lefeküdtetek már? annyira bírom az ilyen kérdéseket semmi konkrétumot nem írtál
2010. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
add meg neki amit akar azt meglátod:D:D
2010. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem szereted? és azt akarod tudni h szeret e. mi van?
2010. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!