Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ÖsszejöttemEgy lánnyal akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÖsszejöttemEgy lánnyal akit nem régóta ismerek de mégis szeretem, de van egy másik lány akit már nyár óta ismerek és úgyérzem h. belé pedig Szerelmes vagyok! SzoktamVeleBeszélgetniDeMiótaÖsszejöttemEzzelALánnyalAz ótaNem Bezéltünk. LehetÉrezValamit?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy érez valamit.

De miért kellett ezt a kérdést ilyen idegesítő formában kiírni? (ez a sok nagybetű, semmi szóköz, wáááá)

2010. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán azért mert meghaladta volna a 250 karaktert...
2010. febr. 10. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi lett volna,ha nem mindent a kérdésbe írsz?! :D

Van "lábjegyzet " is ;P


Amúgy ha nem azt a lányt szereted akivel jársz,akkor miért vagy vele, és miért vered át?

2010. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Normális választ várok... Nem vagyok kíváncsi a fogyatékos kommentyeidre!


Nem Vettem észre azon a másik csaj-on h. érezne valamit irántam , de nagyonjóll elvagyunk mindig és ha valami olyat beszéltem h. összejövök ezzel meg azzal a barátnőjével akkor mindig féltékenykedett...

Szóval nemtudom h. mit tegyek...

2010. febr. 11. 07:11
 5/6 anonim ***** válasza:

ahaaa...

hát sztem kérdezd meg,h szeretne-e vmit,lenne -e kedve Vd járni...

én spec tudom díjazni az egyenes,őszinte kérdéseket,stb-t :)

2010. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Áhh Már mind1 Felesleges.
2010. febr. 20. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!