Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd belőlem kiszeretni a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd belőlem kiszeretni a párom?

Figyelt kérdés
Lassan 18 hónapja vagyunk együtt, de az első pár hónapot kivéve, teljesen kifordult magából, sokszor bánik velem undok módon, ok nélkül belém szokott kötni, apró hülyeségek miatt ordít velem, már nem ad nyelves csókot sem, most az ünnepek alatt jó pár napig nálunk volt, de még egy közös sétára is csak veszekedések árán lehetett rá venni. Azt mondja hogy Én vagyok a mindene,de én ezt már alig hiszem el.:( Ő 24/F én, 20/L
2015. jan. 5. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól érzed,ez a hajó elkezdett süllyedni.
2015. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, olyan nehéz ezt elfogadni, az a baj hogy nem lehet megbeszélni vele semmit, mert ha úgy érzi nincs igaza, csak ideges lesz.
2015. jan. 5. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy jó pillanatában ülj le vele beszélgetni,és ne letámadd a faggató kérdésekkel,csak kérd meg,hogy mondja el mit érez irántad,boldog melletted,szerelmes beléd? Ha ezen is felkapja a vizet én megmondanám,hogy azt érzem kezd eltávolodni,és hogyha ez tényleg így van mondja meg őszintén. Egy párkapcsolatban fontos a kommunikáció,ha látja,hogy gáz van és így érzed,szerintem érdekelni fogja (főleg,ha te vagy a mindene:) )
2015. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így fogok tenni, de már írtam neki egy érzelmes üzenetet, ha ez sem hatja meg akkor reménytelen. Ha tényleg szeret, akkor ő fogja kérni, hogy beszélgessünk el komolyan.
2015. jan. 5. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!